Czech Republic - Czech

Elektromechanik

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Hledáte novou práci v přátelském prostředí, za dobrých pracovních podmínek a se stabilním příjmem? Přijdete se k nám! Do výroby rozváděčů VN v Brně, Vídeňská, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Elektromechanik.

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
- Montážní práce na mechanických nebo elektrických částech rozváděčů VN
- Zapojování vodičů, montáž dílů nebo kompletace celého zařízení
- Plnění montážních norem (nejsme pásová výroba)
- Udržování vysoké kvality odvedených činností
- Spolupráce s vedoucím a mistry na zlepšování pracovních procesů
- Práce v jedno- nebo dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Požadujeme:
Vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50
- Časovou flexibilitu, ochotu pracovat v dvousměnném provozu
- Spolehlivost, zručnost, zájem uplatnit se a dělat smysluplnou práci
- Vztah k elektru výhodou ne podmínkou, stačí chuť učit se nové věci
Doplňující informace:
• Stabilita a zázemí silné mezinárodní společnosti
• 1 týden dovolené navíc
• Kratší pracovní doba – pracujeme 7,5 hod denně
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dotované stravování v závodní jídelně (možnost obědů nebo večeří )
• Volno navíc pro zvláštní životní situace
• Zvýhodněné volání
• Věrnostní prémie
• Odborné a jazykové vzdělávání dle potřeb dané pozice a další dle pravidel ABB s.r.o..

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi..

Lokalita:
Brno,Jihomoravsky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
BU Medium Voltage Products
Datum zveřejnění:
2016-05-31
Obor:
Produkce a výroba
ID pozice:
CZ58408841_E2
ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 135 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa.

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)