Czech Republic - Czech

Inženýr kvality pro rozvoj dodavatelů

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Tuto pozici obsazujeme pro Operační centrum ABB v Ostravě, součást divize Procesní automatizace ABB, jenž provádí inženýring pro jednotky po celé Evropě a zaměstnává více než 250 zaměstnanců. Součástí je také centrum pro řízení dodavatelského řetězce. Více informací na: new.abb.com/cz/czopc

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
- Koordinace a zodpovědnost za rozvoj dodavatelů
- Řízení dodavatelských auditů – řízení kvalifikačního procesu, hodnocením, nápravná opatření
- Podpora procesu uvolňování dílů do výroby
- Podpora dodavatelů za účelem zvyšování kvality
- Aplikace standardů ABB
- Oblasti ve kterých se budete pohybovat: mechanické díly, hydraulické díly, elektrické součástky

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání - ideálně technického směru
- Minimálně 3 roky praxe jako inženýr kvality se zaměřením na dodavatelskou kvalitu
- Zkušenosti dodavatelskými audity
- Znalost a schopnost aplikovat nástroje kvality
- Znalost ISO 9001, 14001, ČSN OHSAS 18001 výhodou
- Pokročilá znalost AJ
- Časová flexibilita – ochota jezdit na služební cesty
- Zodpovědnost, stabilita, samostatnost
Doplňující informace:
- možnost profesního růstu
- zázemí silné mezinárodní společností
- vzdělávací a rozvojové kurzy
- práci na zajímavých zahraničních projektech
- aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování formou stravenek
- mobilní telefon s možností soukromého využití
- notebook
- možnost práce v režimu home office
- bonusovy systém nad rámec základní měsíční mzdy
- cafeterii
- možnost dočasného firemního ubytování

Lokalita:
Ostrava,Moravskoslezsky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
Division Function Supply Chain Mgt
Datum zveřejnění:
2017-02-02
Obor:
Management nákupu a zásob
ID pozice:
CZ58952548_E3
ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 135 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa.

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)