Czech Republic - Czech

SPECIALISTA NA CHRÁNĚNÍ A ŘÍZENÍ ROZVADĚČŮ

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Do našeho týmu ABB v Brně hledáme kandidáty/-ky na pozici Specialisty na chránění a řízení rozvaděčů VN. Hlavním úkolem na této pozici je konfigurace ovládacích a ochranných terminálů v rozvaděčích VN a odzkoušení jejich správné funkčnosti. Budete pracovat v týmu, ve kterém Vás bude práce bavit a dlouhodobě rozvíjet. Uvidíte výsledek své práce přímo na dílně ve výrobě. Stanete se specialistou v perspektivním oboru. Reagujte na pozici a přidejte se k nám!

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
 Po nástupu na pozici poznáte fungování oddělení a výroby Rozvaděčů VN.
 Pod vedením zkušeného kolegy se postupně doučíte vše potřebné, než začnete samostatně pracovat na zakázkách.
 Vaším hlavním úkolem bude konfigurovat ochranné a ovládací funkce rozvaděčů VN a následně testovat jejich funkčnost
 Budete spolupracovat s projektovým manažerem a dalšími členy týmu (konstruktéry, projektanty, výrobou).
 V případě zájmu můžete odborně školit naše zákazníky
 Budete si dále prohlubovat odbornost a rozvíjet se.

Požadujeme:
 SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru (silnoproud, elektroenergetika, mechatronika, automatizace atp.)
 Znalost anglického jazyka na úrovni min. A2/B1 – a ochotu ho dále zdokonalovat
 Znalost práce na PC (MS Office, Windows, Excel)
 Základní znalost programování PLC výhodou – více Vás naučíme
 Samostatnost, chuť pracovat a uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi
 Řidický průkaz sk.B
Doplňující informace:
Nabízíme:
 Zázemí mezinárodní společnosti s množstvím dalších kariérních cest
 Na dané pozici možnosti odborného, jazykového i osobního rozvoje
 Podporu při případném dokončování VŠ studia dálkovou formou
 Zajímavou práci ve výborném kolektivu, kvalitní firemní kulturu
 Možnost cestovat do zahraničí, užívání AJ – záleží na Vás, nakolik ji využijete
 Flexibilní pracovní dobu (volné začátky a konce pracovní doby)
 Zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění, kurz AJ, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, až 2 SIM se zvýhodněným voláním ad

Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Reagujete na pozici nebo zašlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce abb.prace@cz.abb.com

Lokalita:
Brno,Jihomoravsky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
BU Medium Voltage Products
Datum zveřejnění:
2017-01-30
Obor:
Vybudování a uvedení do provozu
ID pozice:
CZ59385725_E1
ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je technologický průkopník a přední světový dodavatel v oblasti elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Celosvětově dodává zákazníkům z odvětví energetiky, průmyslu, dopravy a infastruktury. V návaznosti na více než 125 let tradice inovací společnost ABB dnes tvoří budoucnost průmyslové digitalizace a je hybnou silou energetické a čtvrté průmyslové revoluce. ABB působí ve více než 100 zemích světa a má přibližně 132 000 zaměstnanců. V České republice působíme v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Trutnov a Jablonec nad Nisou. V současnosti pro nás pracuje více než 3400 zaměstnanců.www.abb.com

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)