Czech Republic - Czech

Projektový Inženýr – Datová centra

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Operační centrum Česká republika (CZOPC) je globálním inženýrským centrem pro divizi Průmyslová automatizace ABB. Zaměstnáváme více než 300 zaměstnanců, kteří provádějí inženýring pro jednotky po celé Evropě. Náš nově vytvořený tým pro Datová centra se specializuje na automatické řízení datových center (power management, building management, energy management). Úzce spolupracujeme s našimi partnery ve Švédsku na jejich realizaci. Nyní hledáme kolegu na pozici – Projektový inženýr. Více informací na new.abb.com/cz/czopc

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
Co budete dělat:
- podílet se na vytváření návrhu a specifikace pro výstavbu datového centra ve Švédsku
- tvořit funkční popisy a programovat SW aplikace
- navrhovat HW pro realizaci automatizačních systémů
- provádět akceptační testy (FAT)
- uvádět u zákazníka zařízení do provozu
- vytvářet technickou dokumentaci v souladu s požadavky ABB a koncových zákazníků

Požadujeme:
Co oceníme:
- minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
- znalosti z oblasti automatizace / elektro (PLC, řídící systémy)
- minimálně středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
- schopnost pracovat v mezinárodním týmu
- schopnost pracovat samostatně
- flexibilitu při služebních cestách do zahraničí
Doplňující informace:
- moderní a přátelské pracovní prostředí
- profesní růst a zajímavá kariérní cesta
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- vzdělávací, rozvojové a jazykové kurzy zdarma
- práci na zajímavých zahraničních projektech
- aktivní využití anglického jazyka
- balíček benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, stravenky, home office, mobilní telefon s možností soukromého využití, notebook)
- zajímavé relokační balíčky
- a další benefity jako např. sportovní aktivity, kulturní akce a mnoho dalších.

Lokalita:
Ostrava,Moravskoslezsky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
NA
Datum zveřejnění:
2017-02-03
Obor:
Design a inženýrství
ID pozice:
CZ60339328_E1
ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je technologický průkopník a přední světový dodavatel v oblasti elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Celosvětově dodává zákazníkům z odvětví energetiky, průmyslu, dopravy a infastruktury. V návaznosti na více než 125 let tradice inovací společnost ABB dnes tvoří budoucnost průmyslové digitalizace a je hybnou silou energetické a čtvrté průmyslové revoluce. ABB působí ve více než 100 zemích světa a má přibližně 132 000 zaměstnanců

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)