Czech Republic - Czech

Skladník

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Společnost ABB, světový lídr v technologiích pro automatizaci a energetiku, hledá pro svou pobočku v Trutnově - mezinárodní zakázkovou výrobu elektrických rozváděčů ochran a řídicích systémů pro rozvodny VVN a VN, kandidáty na pozici skladník.

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
- manipulace s materiálem
- uskladňování materiálu, výdej materiálu k zakázkám do výroby rozvaděčů
- práce na PC (SAP)- provádění transakcí, inventur
- práce se čtečkami čárových kódů
- práce na vysokozdvižném vozíku
- práce s pojízdnými regály

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání
- praxi ve skladu na obdobné pozici min. 1 rok
- oprávnění k práci s VZV- v případě potřeby zaškolíme
- časovou flexibilitu
- znalost práce se SAP, čtečkami výhodou
- samostatnost, zodpovědnost
- fyzickou a psychickou zdatnost
Doplňující informace:
Nabízíme:
- Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Reagujete na pozici nebo zašlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce abb.prace@cz.abb.com

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Lokalita:
Trutnov,Kralovehradecky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
Business Unit Grid Automation
Datum zveřejnění:
2017-02-06
Obor:
Produkce a výroba
ID pozice:
CZ60071262_E1
ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 135 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa.

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)