Czech Republic - Czech

Technik testování

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Do divize systému pro energetiku, jednotky globálního servisního centra, hledáme nového kolegu na pozici technika testování (funkční testování). Atraktivní pozice je vhodná i pro absolventy elektrotechnických oborů se zájmem o práci v oblasti energetiky.

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
- testování zapojení rozvaděčů dle projektové dokumentace
- provádění funkčních testů rozváděčů a ochran VN a VNN dle projektové dokumentace
- identifikace případných chyb a jejich oprava
- příprava zkušebního protokolu

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- vyhlášku 50/78Sb, min.§5
- znalost elektrických obvodů, orientace v obvodových schématech
- znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni•
- komunikativnost, samostatnost
- uživatelská znalost PC
- ochota učit se
Doplňující informace:
A my Vám na oplátku nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- práci s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
- spolupráci na mezinárodních projektech
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Reagujete na pozici nebo zašlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce abb.prace@cz.abb.com

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Lokalita:
Trutnov,Kralovehradecky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
Business Unit Grid Automation
Datum zveřejnění:
2017-02-06
Obor:
Management kvality
ID pozice:
CZ60141172_E1
ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 135 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa.

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)