Czech Republic - Czech

Projektant Elektro/Design Engineer

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Divize systémů pro energetiku poskytuje komplexní dodávky pro energetiku (projektování a dodávky rozvoden a transformoven „na klíč“), systémy automatizace rozvoden vvn/vn (ochrany, řídicí systémy), systémy měření a regulace v energetice, kabely a kabelové systémy vvn. Mezi další nabízené systémy patří flexibilní systém přenosu střídavého proudu (FACTS), přenos stejnosměrného proudu velmi vysokým napětím (HVDC) a systémy pro řízení sítí. V oblasti služeb poskytuje modernizaci, opravy, poradenství, diagnostiku, servisní aktivity a hotline. Do této divize hledáme kolegu v lokalitě Trutnov.

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
- spolupráce na projektech pro místní a mezinárodní trhy
- tvorba projektové dokumentace v prostředí CAD/CAE a dalších podkladů potřebných pro realizaci místní výroby rozvaděčů
- parametrizace programovatelných terminálů pomocí SW nástrojů pracujících pod MS Windows
- výpočty nastavení ochran pomocí SW nástrojů
- návrhy chránění obvodů VN / VVN

Požadujeme:
- VŠ vzdělání energetického směru (pozice je vhodná i pro absolventy)
- praxe v oboru je výhodou
- znalost elektrických obvodů, orientace v obvodových schématech
- znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- uživatelská znalost MS Office
- znalost práce s CAD/CAE systémem
- zájem o danou oblast a samostatnou, zodpovědnou a iniciativní osobnost
Doplňující informace:
A my Vám na oplátku nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- práci s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
- spolupráci na mezinárodních projektech
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Reagujete na pozici nebo zašlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce abb.prace@cz.abb.com

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Lokalita:
Trutnov,Kralovehradecky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
Business Unit Grid Automation
Datum zveřejnění:
2017-02-06
Obor:
Design a inženýrství
ID pozice:
CZ59859434_E1
ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 135 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa.

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)