Czech Republic - Czech

Technik údržby - SVAŘOVNA

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Společnost ABB je přední světová firma, působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku. LBU High Voltage Products Brno hledá Technika údržby. Budete zodpovědný za údržbu a rozvoj kompletní výrobní technologie na výrobu zapouzdřených vodičů, především v oblasti svařování pouzder a jejich lakování. Velkou výhodou je zkušenost na podobné pozici, ale rádi dáme příležitost i absolventům se zájmem o oblast technologie strojů. Stanete se tak součástí výrobního procesu, který je unikátní v celé České republice a zároveň probíhá pouze v několika výrobních podnicích na světě!

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
- pravidelná kontrola a údržba klíčových technologií ve stanoveném časovém rozsahu
- operativní řešení problémů s výpadkem technologií s cílem okamžitého rozjezdu
- podpora oddělení technologie při analýze, vyhodnocování příčin a zavádění nápravných opatření výpadků technologií
- účast na servisních akcích jednotlivých technologií
- implementace nových údržbových postupů a plánů
- kooperace s technologem výroby na akcích souvisejících se zvýšením kvality a kapacity technologií

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru (strojírenství velkou výhodou)
- zkušenost s linkovou výrobou a znalost procesních flow, Kaizen
- zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
- orientace v technické dokumentaci (výkresy, technické normy) a zkušenosti s tvorbou interních dokumentů (směrnice, pracovní instrukce, testovací protokoly apod.)
- možnost držet pracovní pohotovost pro případ rychlého jednání v důsledku výpadku důležitých výrobních technologií
- pokročilá znalost v Office (Word, Excel, Powerpoint)
- AJ – výhodou
- vyhláška 50 – práce s elektrickými zařízeními
- řidičský průkaz sk. B
Doplňující informace:
Nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
- přátelské pracovní prostředí a podmínky
- dobrou dostupnost veřejnou dopravou, možnost parkování na firemním parkovišti
- stabilní a pravidelný příjem
- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně

Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Reagujete na pozici nebo zašlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce abb.prace@cz.abb.com

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Lokalita:
Brno,Jihomoravsky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Pravidelné/trvalé
Business Unit:
Business Unit High Voltage Products
Datum zveřejnění:
2017-02-08
Obor:
Produkce a výroba
ID pozice:
CZ60120534_E1
ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 135 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa.

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)