Czech Republic - Czech

Podpora oddělení vývozu

Podělte se o své znalosti s přáteli. Zadejte emailovou adresu a inspirujte ostatní, aby s námi zlepšili svět.

Zadejte, prosím, emailové adresy správně.
E-mail Vašeho přítele*
Váš e-mail*
Zrušit

Do jednotky Rozváděčů VN v Brně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Podpory oddělení vývozu. Vaším hlavním úkolem bude zajištění bezproblémového vývozu zakázek rozváděčů VN k zákazníkům. Pozice je na částečný úvazek 20 hodin týdně formou Dohody o provedení práce.

Vytisknout pracovní inzerát
Pracovní náplň:
- komunikace se svěřenými zákazníky nad detaily vývozu
zakázky
- koordinace vývozu interně s projektovým manažerem,
výrobou, skladem ad.
- zajištění dopravy přes smluvené dopravce
- zajištění potřebné vývozní dokumentace k zakázce
- dohled nad řádnou a včasnou expedicí
- zajištění následné fakturace zákazníkovi
- průběžné zpracovanávání administrativy, zadávání do
interních systémů
- reagování na nenadálé situace, hledání jejich rychlého a
optimálního řešení

Požadujeme:
- SŠ/VOŠ vzdělání – výhodou je např. zahraniční obchod/ ekononomika
- znalost AJ (úroveň B1) – denní komunikace se zákazníky (převládá emailová)
- možnost docházet každý den v rozmezí cca 8-12:00, časová flexibilita ve špičkách (konec týdne, měsíce, kvartálu)
- schopnost pružně reagovat v neplánovaných situacích
- komunikační a organizační schopnosti, pečlivost
Doplňující informace:
Nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- dlouhodobou spolupráci formou Dohody o provedení práce (DPČ)
- příspěvek na stravování v závodní jídelně

Máte zájem zúčastnit se výběrového řízení? Reagujete na pozici nebo zašlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce abb.prace@cz.abb.com

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Lokalita:
Brno,Jihomoravsky,ČESKÁ REPUBLIKA
Druh pracovního poměru:
Dočasné
Business Unit:
BU Medium Voltage Products
Datum zveřejnění:
2017-03-21
Obor:
Obchod
ID pozice:
CZ60173891_E2
ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. ABB má kolem 135 000 zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa.

Zahájit vyhledávání

Kliknutím na "Žádost o místo" budete přesměrován/a do našeho online systému žádostí o místo. Pozici si můžete také dočasně uložit do Vašeho užšího seznamu pozic.

nebo
Zobrazit užší seznam pozic ( pracovních pozic)