Chytřejší budovy

Tuto stránku můžete zobrazit v

Pro budovy budoucnosti, již dnes

Představte si budovu zítřka, která je formována technologií ABB Ability™. Spolupracujeme na vytváření pracovišť, kde je možné cokoliv. Díky inteligentní a automatické detekci osvětlení, klimatizace, vytápění a pohybu dosahujeme vyšší energetické účinnosti a větší bezpečnosti než kdy jindy. S digitálními řešeními lze vše ovládat i na dálku, což vám dává úplnou kontrolu, ať jste kdekoli, kdykoli to potřebujete.

Chytřejší řešení pro různé typy budov

Každá budova má unikátní požadavky, proto naše inovativní portfolio poskytuje flexibilitu při navrhování a implementaci stavebních řešení, která se snadno přizpůsobují individuálním potřebám. Vaše investice je navíc zajištěna pro budoucí úpravy a rozšíření, zejména pokud má být budova použita k jinému účelu.

Proč ABB?

Díky inteligentnějším řešením budov společnosti ABB můžete využít zkušeností a know-how společnosti ABB v oblasti automatizace budov jak v elektrických, tak v mechanických systémech budov. Od jednotlivých komponent přes systémy a výběr komunikačních protokolových platforem může ABB podporovat širokou škálu požadavků.

Servis & nástroje

  • Kontaktujte nás

    Pošlete prosím svůj dotaz a my vás budeme kontaktovat.

    Kontaktujte nás
Select region / language