Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Domy jednorodzinne

Inteligencja uwalnia przestrzeń i codziennie przeobraża Twój dom. Nowa generacja urządzeń sterujących producji ABB jest stale gotowa by elastycznie reagować na różne wymagania - poprawę efektywności energetycznej, zwiększenie komfortu czy polepszenie samopoczucia. Innowacyjna koncepcja sterowania pozwala na intuicyjne wykreowanie nowego doświadczenia w obcowaniu ze swoim domem, które można przedstawić w bardzo osobistym świetle.

Otoczenie mieszkalne przeobraża się a pokoje zmienają swoją funkcję. Łazienki stają się oazami dobrego samopoczucia, kuchnie przekształcają się w centra komunikacji, a pokoje dzienne dostosowują się do osobistych potrzeb użytkownika. Nowa generacja domowych systemów sterowania ABB dostosowuje się do zmiennych nawyków łącząc ze sobą funkcje sterujące, system wymiany informacji oraz centrum rozrywki. W tym procesie ABB ustanawia nowe standardy w zakresie funkcjonalności oraz łatwości obsługi. Inteligentna jednostka sterująca pozwala na intuicyjne sterowanie przestrzenią mieszkalną, dzięki czemu codzienne życie staje się osobistym doświadczeniem. Scentralizowanym, połączonym z siecią oraz intrygująco prostym.

Odkryj dom jednorodzinny w 3D

 

Nasza oferta

Różne typy budynków

Referencje

Kanały RSS