Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Apartament pokazowy ABB Living Space® Experience

 

Profesjonalny projekt inteligentnego domu wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Decyzję o tego rodzaju inwestycji najlepiej podjąć już na etapie projektu, aby odpowiednio poprowadzić inteligentne instalacje i wdrożyć centralne sterowanie domem. Jak sprawdzić, które rozwiązania spełnią nasze oczekiwania? Wystarczy umówić się na spotkanie w apartamencie pokazowym ABB Living Space® Experience, jedynym w tej części Europy showroomie, pokazującym najnowsze technologie automatyki budynkowej.

W 170-metrowej realnej przestrzeni mieszkalnej doświadczyć można, jak funkcjonuje prawdziwy inteligentny dom i czym dokładnie jest automatyka budynkowa. Intuicyjny system sterowania ABB i-bus KNX powita Was już przy drzwiach wejściowych. Domofon XXI wieku, zintegrowany nie tylko z wewnętrznym panelem dotykowym, ale również z naszym smartfonem czy tabletem, spełni funkcję mobilnej kontroli dostępu z dowolnego miejsca na świecie. Zaprogramowane przez nas scenariusze zdarzeń, czyli tzw. „sceny”, można dowolnie personalizować i z powodzeniem zastosować w każdym domu. Są one powiązane z codziennym trybem życia każdego z domowników. Oznacza to, że automatyzują pewne czynności, które najczęściej wykonujemy wstając rano, zamykając dom, podczas wizyt gości lub kładąc się spać. Jednym przyciskiem uruchamiamy sekwencje zdarzeń, obejmujące nie tylko sterowanie oświetleniem, roletami, klimatyzacją i wentylacją, systemem alarmowym czy ogrzewaniem, ale także sceny ułatwiające korzystanie ze sprzętu AGD i audio video.

Nasz apartament pełni także funkcję edukacyjną, inspirując i integrując społeczność architektów, miłośników dobrego wzornictwa i sztuki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

lse2           
            →  Śledź nas na Facebooku!
Gdzie można nas znaleźć: 
  
   ul. Duchnicka 3
   Budynek 4, wejście A, lok. 12
   01-796 Warszawa 

   Umów się na spotkanie:
   tel.: +48 2222 3 7777
   email: PL-livingspace@abb.com
 

Aktualności

 

Dowiedz się więcej

Kanały RSS