Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Apartament pokazowy ABB Living Space® Experience

 

Profesjonalny projekt inteligentnego domu wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Decyzję o tego rodzaju inwestycji najlepiej podjąć już na etapie projektu, aby odpowiednio poprowadzić instalacje i przystosować budynek lub apartament do centralnego sterowania. Jak sprawdzić, które rozwiązania najlepiej sprawdzą się w naszym domu? Wystarczy umówić się na spotkanie w apartamencie pokazowym ABB Living Space® Experience, jedynym w tej części Europy showroomie, pokazującym najnowsze technologie automatyki budynkowej.

W 170-metrowej realnej przestrzeni mieszkalnej doświadczą Państwo, jak funkcjonuje  prawdziwy inteligentny dom. Intuicyjny system sterowania ABB i-bus KNX powita Was już przy drzwiach wejściowych. Domofon XXI wieku, zintegrowany nie tylko z wewnętrznym panelem dotykowym, ale również z naszym smartfonem, spełni funkcję mobilnej kontroli dostępu z dowolnego miejsca na świecie. Zaprogramowane przez nas scenariusze zdarzeń, czyli tzw. „sceny”, można dowolnie personalizować i z powodzeniem zastosować w każdym domu. Są one powiązane z codziennym trybem życia każdego z domowników. Oznacza to, że automatyzują pewne czynności, które najczęściej wykonujemy wstając rano, zamykając dom, podczas wizyt gości lub kładąc się spać. Jednym przyciskiem uruchamiamy sekwencje zdarzeń, obejmujące nie tylko ustawienia oświetlenia, klimatyzacji, wentylacji, systemu alarmowego i ogrzewania, ale także sceny ułatwiające korzystanie ze sprzętu AGD i audio video. 

Nasz apartament  pełni także funkcję edukacyjną, inspirując i integrując społeczność architektów, miłośników dobrego wzornictwa i sztuki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!
lse2           
            →  Śledź nas na Facebooku!
   Monika Komalska
   Kierownik projektu
   ABB Living Space® Experience

   ul. Duchnicka 3
   Budynek 4, wejście A, lok. 12
   01-796 Warszawa 

   Umów się na spotkanie:
   tel.: +48 2222 3 7777
   email: PL-livingspace@abb.com
 
   Godziny otwarcia:

   wtorek - piątek   10:00 - 16:00

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Aktualności

Dowiedz się więcej

Kanały RSS