Global site

ABB's website uses cookies. By staying here you are agreeing to our use of cookies. Learn more

System 800xA - operátorská efektivita

Dohlížejte a řiďte vaše procesy tím nejefektivnějším, bezpečným a ziskovým způsobem. ABB umožňuje operátorům dělat jejich práci lépe a také dělat správná rozhodnutí ve správném čase. System 800xA nabízí integrované operace, vysoce výkonné HMI a ergonomické operátorské prostředí, které zlepší operátorskou efektivitu.

Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Operátorská efektivita

Možnosti operátrů řídit a dohlížet na procesy nejefektivnějším, bezpečným a výhodným způsobem.

Rozhodnutí operátorů mají obrovský vliv na bezpečnost, produktivitu a kvalitu. Kromě rozvoje technologie, je proto pro System 800xA klíčový také rozvoj člověka.
ABB vytváří takové řídicí prostředí, ve kterém jsou všechny funkce na dosah ruky operátora.

Jak to funguje?

Integrovaný provoz zaručuje vyšší produktivitu

PLC, DCS, bezpečnostní systémy, elektrické systémy, video, systémy úržby, ERP a mnoho dalšího - to vše spolu funguje v System 800xA. Výsledkem je lepší přehled a rychlejší přístup k relevantním informacím o podniku v reálném čase a také snížení nároku na prostor díky konsolidovanému operátorskému prostředí.

Co bude následovat?

Společně navrhujeme velíny budoucnosti

ABB umožňuje lidem a systémům efektivněji spolupracovat a navrhuje řídicí centra, velíny a pracoviště s důrazem na vzájemnou spolupráci. Integrativní a bezpečné prostředí s intuitivním ovládáním zvyšuje produktivitu ale také nabízí atraktivní pracovní prostředí pro novou generaci operátorů.

Související nabídka

Reference

Loading documents