Global site

ABB's website uses cookies. By staying here you are agreeing to our use of cookies. Learn more

Rozšíření, modernizace a repase

Flexibilní a cenově dostupná evoluční cesta k nejnovější hardwarové a softwarové technologii pro procesní automatizaci a velíny.

Jako lídr v oblasti distribuovaných řídicích systémů (DCS) s největší globální instalovanou bází rozumíme vašim potřebám a požadavkům na postupné zlepšování a modernizaci výrobního zařízení.

Aby bylo možné zároveň trvale zvyšovat výkon vašeho systému a ještě udržet stávající aktiva, vyvinuli jsme komplexní evoluční řešení pro vlastní instalovanou bází a také pro systémy třetích stran. Tato nákladově efektivní evoluce s nízkou mírou rizika je ideální pro výrobce s různými systémy (někdy také od různých výrobců) v různých závodech.

Bez ohledne zda jste do vašeho systému investovali před 1, 5, 10 nebo 15 lety, naši specialisté vám pomohou vypracovat evoluční plán.  Provedeme kompletní revizi systému abychom identifikovali možnosti pro modernizaci s co nejvyšší návratností vašich investic a navrhli vám evoluční cestu, která vám pomůže zvýšit efektivitu a produktivitu vašeho podniku.

Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Naše nabídka

Reference

Loading documents

Dále doporučujeme