Distribuovaný řídicí systém Advant Master

Poskytujeme podporu a modernizaci pro široce instalovaný řídicí systém ABB Advant Master s vysoce kapacitními redundantními kontroléry AC410, AC450, S100 V/V a S800 V/V.

Advant Master je aktivně podporovaný distribuovaný řídicí systém ABB s rozsáhlou instalovanou bází. Využívají ho mnozí zákazníci, kteří plánují zůstat na platformě několik příštích let. Postupnou evolucí zákazníci zhodnocují své investice tím, že nahradí původní vizualizaci novou operátorskou úrovní System 800xA HMI k systémovým kontrolérům a V/V Advant.

Tento systém byl uveden na trh v roce 1992 jako výsledek vývoje společné platformy pro software a hardware pro evoluci systémů ABB Master a Taylor MOD 300.

Advant Master DCS přinesl 2 vysoce kapacitní kontroléry AC450 a AC410 a S100 rackový systém V/V vyznačující se zlepšeným schématem redundance, ale také moderním operátorským rozhraním, které je založeno na pracovních stanicích UNIX. V roce 1996 byl na trh uveden systém S800 vzdálených V/V, nabízející modulární flexibilitu s redundantní komunikací a 1ms časovou značkou.

V roce 2004  pak Advant Master DCS udělal další krok kupředu uvedením System 800xA a souvisejících produktů nabízíjící System 800xA pro Advant Master. 

ABB zhodnocuje vaše investice do systému a nabízí cestu pro další vývoj kupředu pro váš distribuovaný systém ABB. Lze toho dosáhnout právě tím, že řídicí systém je již navržen pro tento neustálý vývoj, a také poskytováním servisních služeb, které prodlužují životní cyklus a zlepšují dostupnost a výkon systémů v portfoliu ABB i mimo portfolio ABB.

Pro zákazníky, kteří požadují DCS funkce, které nejsou k dispozici v Advant Master, nabizí ABB řadu způsobů eveluce sytému dle požadavků konkrétních instalací.

Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Produktové informace

Reference

Loading documents
Select region / language