Zákaznická podpora a servis pro řídicí systém Freelance

Vše co potřebujete vědět jako vlastník distribuovaného řídicího systému Freelance pro maximlaizaci návratnosti vašich investic do systému

ABB pečuje o své zákazníky vytvářením takových řešení, která jim zajistí trvalou produktivitu, spolehlivost a provozní způsobilost instalovaných zařízení ABB. Řádně spravovaný procesní řídicí systém může poskytnout dlouhodobě vyšší úroveň výkonu po celou dobu životního cyklu.

Běží váš systém na nepodporovaném Windows XP?

Systémy běžící na Windows XP se mohou stát snadným cílem škodlivého softwaru, jakmile hackeři objeví nové zranitelné místo.

ABB důrazně doporučuje svým zákazníkům s operačními systémy Windows XP zhodnotit životní cyklus systému a plány strategie snižování rizika. ABB také nabízí řešení, která mohou zcela omezit nebo zmírnit rizika a pomoci tak zákazníkům lépe chránit své podniky i zaměstnance a zároveň zajistit bezpečný provoz a nepřetržitou výrobu.

Jak optimální jsou nastavení systému, který používáte?

Řídicí systémy jsou robustní, pokud jde o jejich design, a proto jsou tolerantní vůči vyskytujícím se problémům. Neoptimální nastavení a podmínky systému často nemají okamžité následky, ale můžou veést k následujícím poruchám v průběhu času:
- Přetížení systému způsobuje pomalou reakci
- Postupná degradace ssystému není diagnostikována nebo řešena dokud nenastanou poruchy
- Poruchy se objevují sporadicky, a proto je těžké je diagnostikovat
- Hardwarové zařízení se pomalu přesunout do stavu nedostupnosti
- Problémy s redundancí mají za následek výpadky v případě výskytu první poruchy
- Ztraty v systémové efektivitě

Vyzkoušejte širokou škálu reportů a pokročilých služeb vyvinutých firmou ABB na základě dlouholetých zkušeností v oblasti zákaznické podpory, automatizovaným sběrem dat a generováním reportů.

Hledáte informace o technické podpoře nebo nákupu?

Naše nabídka

Populární odkazy
Servis dle kategorií

Dále doporučujeme

Reference

Loading documents
Select region / language