Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Bezpieczeństwo

Centra danych pobierają znaczne ilości prądu rzędu wielu megawatów, a co za tym idzie są narażone na wystąpienie zwarć łukowych. W USA codziennie występuje od 5 do 10 zwarć łukowych, z czego około 20% następuje w polach rozdzielczych do sterowania silnikami (MCC) oraz aparaturze łączeniowej, około 18% w obudowach energetycznych. Dla ABB bezpieczeństwo pracowników ma pierwszorzędne znaczenie.

Przykład

Wyzwanie

Reagowanie na sygnały alarmowe, procedury serwisowe oraz zapewnienie cyberbezpieczeństwa i ochrona obiektów może być znacznie utrudnione, gdy centrum danych jest wyposażone w wiele nie kompatybilnych systemów sterowania i monitorowania.

Rozwiązanie ABB

Zintegrowany system zarządzania centrum danych (Data Center Integrated Management – DCIM) zapewnia dostęp do wszystkich danych poprzez jeden interfejs. W ten sposób operatorzy mogą szybciej reagować na sygnały i dane napływające do serwerów pochodzące z monitorowanego obiektu.

Więcej informacji [EN]

Informacje dodatkowe oraz zasoby [EN]

Kanały RSS