Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Błyskawiczny dostęp do aktualnych informacji o ładowarkach

Interfejs „Real-time status” (API), służący do przekazywania danych dotyczących stanu stacji w czasie rzeczywistym, zawiera istotne i aktualne informacje na temat użytkowania stacji ładowania.

Informuje on o stanie poszczególnych stacji ładowania w czasie rzeczywistym, według typu złącza, a nawet według grup stacji ładowania. Interfejs określa przewidywane czasy zakończenia ładowania, aby powiadomić nowych użytkowników, kiedy stacja ładowania będzie dostępna. Informacje z interfejsu API uzupełniają informacje udostępniane przez punkty użyteczności publicznej (POI), które na ogół nie przedstawiają informacji o ładowaniu w czasie rzeczywistym. Interfejs API informujący o stanie stacji w czasie rzeczywistym jest odpowiedni dla jednostek publikujących informacje POI oraz dla klientów lub urzędów, które chcą przedstawiać wykorzystanie stacji ładowania na własnej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Kanały RSS