Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Pobieranie (Pick & Place)

Strategie produktowe powinny uwzględniać możliwość zmian tak szybkich, na jakie pojawia się zapotrzebowanie ze strony klientów. Dotyczy to również systemów do zadań pobierania (sortowania), które obsługują produkty.

Możliwość wprowadzania nowych produktów spożywczych do produkcji szybko i efektywnie jest dziś kluczowe. Oznacza to, że w przemyśle spożywczym potrzebne są przede wszystkim elastyczne rozwiązania do automatyzacji, które będa w stanie obsługiwać pojawiające się nowe produkty oraz nietypowe kształty i rozmiary wyrobów. Ważne jest, by rozwiązania te były łatwe w użyciu, wymagały minimalnej wiedzy inżynieryjnej. Projektowany dla przemysłu spożywczego sprzęt musi mieć również higieniczną konstrukcję, która pozwoli na użytkowanie go przez lata przy częstym myciu wodą pod ciśnieniem.

ABB posiada duże doświadczenie w rozwiązaniach zrobotyzowanej paletyzacji, oferuje szereg systemów i produktów pomiarowych, systemów kontrolnych, napędów, sterowników PLC i systemów przetwarzania mocy, by zapewnić elastyczność i kontrolę przy procesach pakowania i paletyzacji. 
 

Nasza oferta

Referencje