Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Kondensatory i filtry

Ulepszenie jakości zasilania dla niezawodności i wydajności sieci

ABB jest wiodącym dostawcą rozwiązań mających na celu poprawę jakości zasilania sieci elektroenergetycznej. W oparciu o ogromne doświadczenie i wykorzystanie najnowszych technologii, ABB rozwija się i produkuje różnorodny wachlarz produktów i rozwiązań. Oferowane rozwiązania poprawiają jakość zasilania poprzez eliminację zakłóceń i poprawę współczynnika mocyzgodnie z wymaganiami  stawianymi w sieciach elektroenergetycznych. Produkty i rozwiązania są dostępne dla systemów niskiego (NN), średniego (SN) oraz wysokiego napięcia. 

Dlaczego ABB?

  • Punkt kompleksowej obsługi: portfolio kondensatorów oraz filtrów firmy ABB zawiera urządzenia sterujące i kondensatory, kompensację mocy biernej z dławikami lub bez dławików, stopniowe i bezstopniowe szybkie kompensatory mocy biernej, filtry pasywne oraz filtry harmonicznych dla zakresu napięcia od 280 V do 800 kV i dla ogromnej gamy zastosowań w przemyśle, dystrybucji i transmisji. Rozwiązania te są dostępne dla zastosowań prądu przemiennego, jak i stałego. 
  • Rozległe doświadczenie: ABB posiada ogromną wiedzę i doświadczenie odnośnie kondensatorów oraz filtrów, a także zakresu ich zastosowań. Jako klient ABB, możesz otrzymać dostęp do wiedzy i doświadczenia, a także do kompletnego wsparcia w formie analizy, kalkulacji, sugestii w kwestii rozwiązań indywidualnych. 
  • Bliżej Ciebie: Nasza światowa rozległa struktura umożliwia zaoferownie kompetencji ekspertów bliżej Ciebie, pomożemy Ci zidentyfikować problem, określić rozwiązanie i naprawić to, co trzeba.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Aktualności i artykuły

Referencje

Oferta uzupełniająca