Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Przekładniki wysokiego napięcia

Dostępne od 25 kV do 800 kV i wykorzystywane w celach pomiarowych, ochronnych i kontrolnych

Przekładniki prądowe, indukcyjne przekładniki napięciowe, pojemnościowe przekładniki napięciowe, przekładniki kombinowane i stacyjne serwisowe przekładniki napięciowe są przeznaczone do przetwarzania wysokich prądów i napięć do niskich znormalizowanych wartości, których dokładna proporcja została określona na tabliczkach znamionowych. Wszystkie jednostki są przeznaczone do specjalistycznych zastosowań i zachowują dokładność pomiaru nawet w warunkach zwarcia.

Przekładniki charakteryzują się wysoką wytrzymałością dielektryczną, w których użyto papieru lub foli izolacyjnej zaimpregnowanych w odwodnionym i odgazowanym oleju transformatorowym albo konstrukcji z izolacją gayow SF6 o kontrolowanym ciśnieniu. Zapewnia to niezawodność działania przez dziesięciolecia w wymagającym środowisku zewnętrznym na całym świecie.

Zastosowania

  • Pomiar energii przez spółki dystrybucyjne, niezależnych producentów energii elektrycznej lub użytkowników przemysłowych
  • Przekaźnik zabezpieczający użyty w aparaturze łączeniowej do monitorowania poziomów prądów i napięć w systemie
  • Wysoka dokładność dla szerokiego zakresu prądów.
  • Zasilanie potrzeb własnych stacji elektroenergeycznej lub potrzeb obiektów w odległych lokalizacjach.

Dlaczego ABB?

ABB jest innowatorem w technologii przekładników wysokiego napięcia oraz posiada najbardziej obszerny asortyment produktów na rynku. Dostęp do najnowszej technologii, światowa strategia zaopatrzenia tzw. „global sourcing” i najnowsze procesy produkcji gwarantują długą żywotność oraz spełnienie najostrzejszych wymagań określonych przez przemysł. Niektóre z najważniejszych korzyści płynących z oferty ABB to:

  • Aktualna dokumentacja na temat przekładników wysokiego napięcia (HVIT)
  • Najnowocześniejsze procesy i materiały o najwyższej trwałości
  • Fabryki HVIT zapewniają kompatybilność z narodowymi normami
  • Ciągłe doskonalenie przekładników na podstawie opinii użytkowników
  • Aktywne uczestnictwo, pod względem inżynieryjnym, w ustanawianiu narodowych norm dla przemysłu HVIT

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Nasza oferta

Showing offering for:

Nowości

Loading documents

Related offering