Értékesítés támogató mérnök (Középfeszültségű termékek)

Lezárt pályázatok

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Értékesítés
Gyakorlattal rendelkező (> 2 év munkatapasztalattal)

Az ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) innovatív technológiák vezető fejlesztője és szállítója az energetikai hálózatok, energetikai termékek, az ipari automatizálás, a robotika és hajtások terén. Ilyen termékeket és szolgáltatásokat kínál világszerte a közüzemi energiaszektorban, az iparban, a közlekedésben és az infrastrukturális szektorban működő ügyfeleinek. Az innováció terén több mint 130 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban az ipari digitalizálás jövőjét formálja, és többletértéket biztosító megoldásokat kínál ügyfelei számára a következő területeken: az elektromos energia eljuttatása az erőművektől a fogyasztóig, illetve az ipari vállalatok automatizálása a természeti erőforrások kitermelésétől a késztermékek gyártásáig. A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) által szabályozott, teljesen elektromos hajtású autók számára rendezett versenysorozatot, a Formula-E-t névadó partnerként támogató ABB az e- mobilitás határainak kitolásával jelentősen hozzájárul a fenntartható jövő építéséhez. Az ABB több mint 100 országban működik, és 147 000 főt alkalmaz.

Középfeszültségű termékekkel foglalkozó csapatunkba keresünk értékesítést támogató mérnök kollégát.

Feladatok

  • - A terület termékeinek hazai piacon történő értékesítésének támogatása
  • - Középfeszültségű készülékekre és berendezésekre árajánlatok és tenderek kidolgozása
  • - Vevőktől beérkező műszaki kérdések megválaszolása
  • - Az értékesítési forgalom és vevői elégedettség folyamatos növeléséhez való hozzájárulás
  • - Műszaki oldalról az értékesítők munkájának folyamatos támogatása az értékesítési folyamat során
  • - A kidolgozott műszaki megoldások költségei és a piaci árak összehasonlítása
  • - Az ABB külföldi gyáraival, valamint a hazai gyártással való folyamatos kapcsolattartás: árajánlatok bekérése és egyeztetése, rendelések továbbítása

Szakmai háttér

  • - Villamosmérnök diploma (energetika, villamosenergia-rendszerek szakirány)
  • - Hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • - Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • - Érvényes B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • - Magas szintű számítógépes ismeretek
  • - Ügyfélközpontúság

További tudnivalók rólunk

Amit kínálunk:
- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
- Jó hangulatú, tapasztalt szakemberekből álló csapat
- Magas színvonalú szakmai képzések
- Vonzó és versenyképes juttatási csomag

Kapcsolódó állások