Szerviztechnikus (Robotika)

Lezárt pályázatok

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Szolgáltatás és karbantartás
Gyakorlattal rendelkező (> 2 év munkatapasztalattal)

Az ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) innovatív technológiák vezető fejlesztője és szállítója az energetikai hálózatok, energetikai termékek, az ipari automatizálás, a robotika és hajtások terén. Ilyen termékeket és szolgáltatásokat kínál világszerte a közüzemi energiaszektorban, az iparban, a közlekedésben és az infrastrukturális szektorban működő ügyfeleinek. Az innováció terén több mint 130 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban az ipari digitalizálás jövőjét formálja, és többletértéket biztosító megoldásokat kínál ügyfelei számára a következő területeken: az elektromos energia eljuttatása az erőművektől a fogyasztóig, illetve az ipari vállalatok automatizálása a természeti erőforrások kitermelésétől a késztermékek gyártásáig. A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) által szabályozott, teljesen elektromos hajtású autók számára rendezett versenysorozatot, a Formula-E-t névadó partnerként támogató ABB az e- mobilitás határainak kitolásával jelentősen hozzájárul a fenntartható jövő építéséhez. Az ABB több mint 100 országban működik, és 147 000 főt alkalmaz.

Szerviztechnikus kollégát keresünk Robotikával foglalkozó csapatunkba! Munkavégzés helye: Győr

Feladatok

  • - Robotokhoz kapcsolódó rendszeres karbantartási munkák elvégzése az ország teljes területén
  • - ABB robotok felújítása, azok mechanikus és elektronikus alkatrészeinek cseréje
  • - Robotos meghibásodások során hibakeresés és a szükséges javítások elvégzése
  • - Szükséges programmódosítások és rendszerbeállítások elvégzése a már működő rendszereknél
  • - Ajánlatok és rendelések kezelése, melyek az alkatrészekhez, javítási munkákhoz kapcsolódnak

Szakmai háttér

  • - Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • - Villamos és mechanikus szerelési ismeretek
  • - Tapasztalat a robottechnika és automatizálás területén
  • - Kiváló problémamegoldó képesség és precíz munkavégzés
  • - Utazási hajlandóság és rugalmasság
  • - Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • - Programozási tapasztalat előnyt jelent (Basic, Pascal, Delphi, C++)

További tudnivalók rólunk

- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínálunk
- Jó hangulatú, tapasztalt szakemberekből álló csapat
- Magas színvonalú szakmai képzések
- Vonzó és versenyképes juttatási csomag

Kapcsolódó állások