Szerviztechnikus (Robotika)

Az ajánlat lejárt.

Szerviztechnikus kollégát keresünk Robotikával foglalkozó csapatunkba! Munkavégzés helye: Győr

Feladatok :

- Robotokhoz kapcsolódó rendszeres karbantartási munkák elvégzése az ország teljes területén
- ABB robotok felújítása, azok mechanikus és elektronikus alkatrészeinek cseréje
- Robotos meghibásodások során hibakeresés és a szükséges javítások elvégzése
- Szükséges programmódosítások és rendszerbeállítások elvégzése a már működő rendszereknél
- Ajánlatok és rendelések kezelése, melyek az alkatrészekhez, javítási munkákhoz kapcsolódnak

Követelmények:

- Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
- Villamos és mechanikus szerelési ismeretek
- Tapasztalat a robottechnika és automatizálás területén
- Kiváló problémamegoldó képesség és precíz munkavégzés
- Utazási hajlandóság és rugalmasság
- Érvényes B kategóriás jogosítvány
- Programozási tapasztalat előnyt jelent (Basic, Pascal, Delphi, C++)

Kiegészítő információk

- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínálunk
- Jó hangulatú, tapasztalt szakemberekből álló csapat
- Magas színvonalú szakmai képzések
- Vonzó és versenyképes juttatási csomag

Helyszín:
Budapest, Budapest, Magyarország
Szerződés típusa :
Állandó
Üzleti terület :
Country Staff Small Country
Közzététel dátuma :
2019-03-21
Szakterület:
Szolgáltatás és karbantartás
Közzététel azonosítója:
HU68199035_E1

Az ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) innovatív technológiák vezető fejlesztője és szállítója az energetikai hálózatok, energetikai termékek, az ipari automatizálás, a robotika és hajtások terén. Ilyen termékeket és szolgáltatásokat kínál világszerte a közüzemi energiaszektorban, az iparban, a közlekedésben és az infrastrukturális szektorban működő ügyfeleinek. Az innováció terén több mint 130 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban az ipari digitalizálás jövőjét formálja, és többletértéket biztosító megoldásokat kínál ügyfelei számára a következő területeken: az elektromos energia eljuttatása az erőművektől a fogyasztóig, illetve az ipari vállalatok automatizálása a természeti erőforrások kitermelésétől a késztermékek gyártásáig. A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) által szabályozott, teljesen elektromos hajtású autók számára rendezett versenysorozatot, a Formula-E-t névadó partnerként támogató ABB az e- mobilitás határainak kitolásával jelentősen hozzájárul a fenntartható jövő építéséhez. Az ABB több mint 100 országban működik, és 147 000 főt alkalmaz.

Ossza meg ezt az álláshirdetést.

Ismer valakit, akit érdekelne az állás? Küldje el neki az állásajánlatot e-mailben, és bátorítsa ismerőseit, hogy segítsenek nekünk jobbá tenni a világot.

Kapcsolódó állások