Hegesztő technikus - Ózd

Az ajánlat lejárt.

Feladatok :

• A gyár gépeinek, berendezéseinek és a gyártósorainak a megfelelő műszaki állapotban tartása, karbantartása
• ponthegetsztő és ultrahangos hegesztőgépek karbantartása,
• hegesztőelektródok készítése és megrendelése rajz szerint, ezen elektródák tárolása, gépekhez való kihelyezése,
• hegesztőgépek beállítása, anyagok és áramerősség figyelembevételével,
• automatagépek hegesztő részeinek javítása,
• próbagyártások első mintáinak lehegetsztése, ellenőrzi, megfelelnek e a minőségi követelményeknek,
• a folyamatos gyártást veszélyeztető műszaki problémák gyors elhárításában való azonnali és kötelező részvétel,
• a felmerülő műszaki problémák megoldásában való részvétel,
• a karbantartási utasításoknak megfelelően a megelőző karbantartás irányítása és végzése,
• új gépek összeszerelése, bekötése, üzembehelyezése
• gépek modernizálása a termelékenység és minőség növelésének érdekébenMunkáját az ISO 9001 szabvány szerint végzi
• Csak biztonságos munkavégzésre alkalmas állapotban, az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzésre vonatkozó, a KEM oktatás keretében elsajátított szabályok megtartásával véhezhet munkát.
• Felelős az általa használt gépek, berendezések balesetveszély-mentes állapotban való átadásáért
• Biztosítani kell a munkaterületén a rendet és a tisztaságot, a felügyelete alá tartozó gépek, szerszámok biztonságos állapotát köteles fenntartani, ellenőrizni és javítását kezdeményezni
• Köteles megismerni és alkalmazni a KEM szabályokat, valamint részt kell vennie a számára előírt oktatásokon
• Köteles a végzett tevékenységre előírt egyéni védőeszközöket viselni, valamint felelős a tőle elvárható karbantartásáért, valamint a kollektív védőeszközök működtetéséért
• A környezetszennyezés megelőzése érdekében köteles a munkája során keletkező hulladékot elkülönítve az előírt módon kezelni
• Köteles betartani a területére vonatkozó tűzvédelmi előírásokat, a tűzveszélyes munkavégzésre vonatkozó szabályokat
• Munkabalesetet, kvázi balesetet, tűzesetet, környezetvédelmi káresetet köteles késedelem nélkül bejelenteni

Követelmények:

• Elektrotechnikus. villanyszerelő végzettség,
• szakmai tapasztalat,
• jó kapcsolatteremtő készség,
• felhasználói szintű számítógépes ismeret és jártasság,
• pontos, megbízható döntőképes személyiség,
• proaktív, határozott személyiség

Helyszín:
Budapest, Budapest, Magyarország
Szerződés típusa :
Állandó
Üzleti terület :
Industrial Solutions
Közzététel dátuma :
2019-04-30
Szakterület:
Szolgáltatás és karbantartás
Közzététel azonosítója:
HU68644816_E1

Az ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), amely vezető szerepet játszik a legmodernebb technológiák fejlesztése és szállítása terén, termékek és megoldások széles skáláját kínálja a digitális iparágak számára. Az innováció terén több mint 130 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban meghatározó szerepet tölt be a digitális iparágak fejlődésében az ABB AbilityTM digitális platform által támogatott négy, vevőközpontú, világviszonylatban is vezető szerepet játszó üzletágával, az Energetika, Ipari Automatizálás, Hajtások, Robotika és Gyárautomatizálás üzletágakkal. Az ABB a piacvezető Energetikai Hálózatok divízióját 2020- ban eladja a Hitachinak. Az ABB több mint 100 országban működik, és 147 000 főt alkalmaz. www.abb.hu

Ossza meg ezt az álláshirdetést.

Ismer valakit, akit érdekelne az állás? Küldje el neki az állásajánlatot e-mailben, és bátorítsa ismerőseit, hogy segítsenek nekünk jobbá tenni a világot.

Kapcsolódó állások