Hegesztő technikus - Ózd

Lezárt pályázatok

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Szolgáltatás és karbantartás
Fizikai dolgozó

Az ABB (ABBN: SIX Swiss Ex), amely vezető szerepet játszik a legmodernebb technológiák fejlesztése és szállítása terén, termékek és megoldások széles skáláját kínálja a digitális iparágak számára. Az innováció terén több mint 130 éves múlttal rendelkező ABB napjainkban meghatározó szerepet tölt be a digitális iparágak fejlődésében az ABB AbilityTM digitális platform által támogatott négy, vevőközpontú, világviszonylatban is vezető szerepet játszó üzletágával, az Energetika, Ipari Automatizálás, Hajtások, Robotika és Gyárautomatizálás üzletágakkal. Az ABB a piacvezető Energetikai Hálózatok divízióját 2020- ban eladja a Hitachinak. Az ABB több mint 100 országban működik, és 147 000 főt alkalmaz. www.abb.hu

Feladatok

  • • A gyár gépeinek, berendezéseinek és a gyártósorainak a megfelelő műszaki állapotban tartása, karbantartása
  • • ponthegetsztő és ultrahangos hegesztőgépek karbantartása,
  • • hegesztőelektródok készítése és megrendelése rajz szerint, ezen elektródák tárolása, gépekhez való kihelyezése,
  • • hegesztőgépek beállítása, anyagok és áramerősség figyelembevételével,
  • • automatagépek hegesztő részeinek javítása,
  • • próbagyártások első mintáinak lehegetsztése, ellenőrzi, megfelelnek e a minőségi követelményeknek,
  • • a folyamatos gyártást veszélyeztető műszaki problémák gyors elhárításában való azonnali és kötelező részvétel,
  • • a felmerülő műszaki problémák megoldásában való részvétel,
  • • a karbantartási utasításoknak megfelelően a megelőző karbantartás irányítása és végzése,
  • • új gépek összeszerelése, bekötése, üzembehelyezése
  • • gépek modernizálása a termelékenység és minőség növelésének érdekébenMunkáját az ISO 9001 szabvány szerint végzi
  • • Csak biztonságos munkavégzésre alkalmas állapotban, az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzésre vonatkozó, a KEM oktatás keretében elsajátított szabályok megtartásával véhezhet munkát.
  • • Felelős az általa használt gépek, berendezések balesetveszély-mentes állapotban való átadásáért
  • • Biztosítani kell a munkaterületén a rendet és a tisztaságot, a felügyelete alá tartozó gépek, szerszámok biztonságos állapotát köteles fenntartani, ellenőrizni és javítását kezdeményezni
  • • Köteles megismerni és alkalmazni a KEM szabályokat, valamint részt kell vennie a számára előírt oktatásokon
  • • Köteles a végzett tevékenységre előírt egyéni védőeszközöket viselni, valamint felelős a tőle elvárható karbantartásáért, valamint a kollektív védőeszközök működtetéséért
  • • A környezetszennyezés megelőzése érdekében köteles a munkája során keletkező hulladékot elkülönítve az előírt módon kezelni
  • • Köteles betartani a területére vonatkozó tűzvédelmi előírásokat, a tűzveszélyes munkavégzésre vonatkozó szabályokat
  • • Munkabalesetet, kvázi balesetet, tűzesetet, környezetvédelmi káresetet köteles késedelem nélkül bejelenteni

Szakmai háttér

  • • Elektrotechnikus. villanyszerelő végzettség,
  • • szakmai tapasztalat,
  • • jó kapcsolatteremtő készség,
  • • felhasználói szintű számítógépes ismeret és jártasság,
  • • pontos, megbízható döntőképes személyiség,
  • • proaktív, határozott személyiség

Kapcsolódó állások