Értékesítő mérnök (gyártásautomatizálás, motorok és hajtások)

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Értékesítés
Kezdő (< 2 év munkatapasztalat)

Csatlakozzon az ABB-hez, és legyen egy olyan csapat tagja, amely elhivatott egy olyan jövőt teremteni, ahol az innovatív digitális technológiák nagyobb hozzáférést tesznek lehetővé a tisztább energiához.

Értékesítő mérnököt keresünk gyártásautomatizálással, villamos motorokkal és hajtásokkal foglalkozó területünkre!

Feladatok

  • - Komplex rövid és hosszú távú értékesítési terv elkészítése, melynek része az üzleti stratégiai terv kidolgozása és nyomon követése
  • - Új ügyfelek felderítése és az ABB már meglévő partnereink folyamatos látogatása, az üzleti kapcsolatok fenntartása és ápolása
  • - Az értékesítési forgalom folyamatos növelése
  • - Külföldi kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás
  • - Az ABB üzleti és marketing stratégiájának alkalmazása az értékesítésben

Szakmai háttér

  • - Villamosmérnök diploma
  • - Értékesítési területen szerzett néhány éves munkatapasztalat
  • - Ügyfélközpontúság
  • - Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • - Önálló, határozott és kommunikatív személyiség
  • - Kiváló prezentációs készség
  • - Utazási hajlandóság, változatosságra való nyitottság
  • - Érvényes B kategóriás jogosítvány

További tudnivalók rólunk

Amit kínálunk:
- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
- Jó hangulatú, tapasztalt szakemberekből álló csapat
- Magas színvonalú szakmai képzések
- Vonzó és versenyképes juttatási csomag

Kapcsolódó állások