Értékesítés támogató mérnök (Kisfeszültségű termékek)

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Értékesítés
Gyakorlattal rendelkező (> 2 év munkatapasztalattal)

Csatlakozzon az ABB-hez, és legyen egy olyan csapat tagja, amely elhivatott egy olyan jövőt teremteni, ahol az innovatív digitális technológiák nagyobb hozzáférést tesznek lehetővé a tisztább energiához.

Kisfeszültségű termékekkel foglalkozó csapatunkba keresünk értékesítést támogató mérnök kollégát.

Feladatok

• A terület termékeinek hazai piacon történő értékesítésének támogatása
• Kisfeszültségű készülékekre és rendszerekre árajánlatok kidolgozása
• Kapcsolattartás és egyeztetés a Vevőkkel és a tervezőkkel
• Vevőktől beérkező műszaki kérdések megválaszolása, szaktanácsadás
• Az értékesítési forgalom és vevői elégedettség folyamatos növeléséhez való hozzájárulás
• Műszaki oldalról az értékesítők munkájának folyamatos támogatása
• Árlisták elkészítésében és karbantartásában való aktív részvétel

Szakmai háttér

• Villamosmérnök diploma
• Hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
• Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
• Magas szintű számítógépes ismeretek
• Ügyfélközpontúság

További tudnivalók rólunk

• Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínálunk
• Jó hangulatú, tapasztalt szakemberekből álló csapat
• Magas színvonalú szakmai képzések
• Vonzó és versenyképes juttatási csomag

Kapcsolódó állások