Pénzügyi munkatárs

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Pénzügy
Gyakorlattal rendelkező (> 2 év munkatapasztalattal)

Csatlakozzon az ABB-hez, és legyen egy olyan csapat tagja, amely elhivatott egy olyan jövőt teremteni, ahol az innovatív digitális technológiák nagyobb hozzáférést tesznek lehetővé a tisztább energiához.

Pénzügyi területre keressük leendő munkatársunkat!

Feladatok

  • Szállítói számlák, elszámolások és elhatárolások könyvelése, valamint teljes körű könyvelési támogatás a GBS részére
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Folyamatos kapcsolattartás a bankkal és a hatóságokkal
  • Különböző ellenőrzések, egyeztetések, riportok elkészítése
  • Költségfelosztások és kalkulációk készítése, valamint a havi zárásban, bevallások elkészítésében való részvétel
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal
  • Jogszabályok követése, melyek kapcsolódnak a mindennapi munkavégzéshez

Szakmai háttér

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (különös tekintettel az Excel használatra)
  • Pontos, megbízható és alapos munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SAP ismeret előnyt jelent

További tudnivalók rólunk

Legyen céltudatos és büszke támaszunk a negyedik ipari forradalom előrevitelében – bolygónk és karrierje fenntartható jövőjéért! Az ABB-nél kiaknázhatja szerteágazó globális hálózatunk erejét, együttműködhet világszínvonalú csapatainkkal, és tanulhat tőlük. És mindenekelőtt: mindennap próbára teheti magát. Legyen közös művünk a jövő!

Kapcsolódó állások