Mérnöklátogató

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Értékesítés
Gyakorlattal rendelkező (> 2 év munkatapasztalattal)

Csatlakozzon az ABB-hez, és legyen egy olyan csapat tagja, amely elhivatott egy olyan jövőt teremteni, ahol az innovatív digitális technológiák nagyobb hozzáférést tesznek lehetővé a tisztább energiához.

Legyen céltudatos és büszke támaszunk a negyedik ipari forradalom előrevitelében – bolygónk és karrierje fenntartható jövőjéért! Az ABB-nél kiaknázhatja szerteágazó globális hálózatunk erejét, együttműködhet világszínvonalú csapatainkkal, és tanulhat tőlük. És mindenekelőtt: mindennap próbára teheti magát. Legyen közös művünk a jövő!

Feladatok

  • A tervezők és a végfelhasználók rendszeres látogatása az együttműködési lehetőségek kiaknázására törekedve
  • Állandó, jó kapcsolatot fenntartása tervezőirodákkal, megrendelőkkel és a végfelhasználókkal
  • Projekt lehetőségek felkutatása, követése (információgyűjtés és rögzítés), ABB megoldások projektekbe integrálásának tamogatása
  • Az ABB ismertségének elősegítése a helyi mérnöki közösségben
  • Rendszeres képzések biztosítása és lebonyolítása az ügyfelek számára
  • Célok és stratégiák összehangolása a rövid távú és hosszú távú projektek megvalósítása érdekében
  • Jóváhagyások biztosítása és technikai kérdések tisztázása az ügyfelekkel és a tervezőkkel
  • Előadások tartása szakmai konferenciákon
  • A piaci változások és az ABB piaci helyzetének folyamatos nyomonkövetése és dokumentálása, az értékesítő csapat rendszeres tájékoztatása a piaci trendek, projektek, lehetőségek kapcsán
  • A vállalati marketing szakmai anyagokkal való támogatása

Szakmai háttér

  • Mérnök, Villamosmérnök / Elektronikai területen szerzett Bsc diploma
  • Legalább 5 év tapasztalat hasonló termék- és projektértékesítési környezetben
  • Erős projekt elemzői készségek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítő készségek
  • Kiváló tárgyalási képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kis- és középfeszültségű (LV-MV) energiaelosztó berendezések műszaki ismerete

További tudnivalók rólunk

Amit kínálunk:

Egy már bizonyított, innovatív és modern technológiák iránt elkötelezett vállalat
Izgalmas, szakmai fejlődést biztosító szerepkör egy egymást támogató, elhivatott csapat tagjaként
Nemzetközi munkakörnyezet, rugalmas munkarend
Vonzó, több elemből álló jutttatási csomag
Munkavégzés helye: Balace Hall irodaház, home office, illetve országszerte az ügyfeleknél

Kapcsolódó állások