Értékesítést támogató munkatárs (Robotika)

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Értékesítés
Gyakorlattal rendelkező (> 2 év munkatapasztalattal)

Juttatások

  • Étkezési támogatás
  • Wellbeing program

Csatlakozzon az ABB-hez, és legyen egy olyan csapat tagja, amely elhivatott egy olyan jövőt teremteni, ahol az innovatív digitális technológiák nagyobb hozzáférést tesznek lehetővé a tisztább energiához.

Az ABB egy vezető globális technológiai vállalat, amely ösztönzi a társadalom és az ipar átalakulását egy hatékonyabb és fenntarthatóbb jövő megvalósítása érdekében. Az energetikai, robotikai, automatizálási és hajtás portfólióinak különböző szoftverekkel való összekapcsolásával az ABB kitolja a technológia határait, hogy ezzel a teljesítményt új szintre emelje. A kiválóságáról több mint 130 éve jól ismert ABB sikerességét a világ több mint 100 országban foglalkoztatott 110 000 tehetséges munkatársa garantálja.

Az ABB Robotika és Gyártásautomatizálás üzletág hozzáadott értékű megoldásokat kínál a robotika, a gép- és a gyárautomatizálás területén. Integrált automatizálási megoldásaink, az alkalmazás terén az iparágak széles körében szerzett szaktudásunk és globális jelenlétünk kézzelfogható értéket nyújtanak ügyfeleink számára.

Feladatok

  • Beérkező ajánlatkérések kezelése és az ehhez kapcsolódó rendelések rögzítése, monitorozása SAP rendszerben
  • A beérkező alkatrészeknek és robotoknak a nyomon követése, árkalkulációtól számlázásig
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társosztályokkal (e-mailen és telefonon egyaránt)
  • Szállítmányok szervezése és a gyárral, a raktárral való kapcsolattartás, egyeztetés (magyarul és angolul egyaránt)
  • Egyéb irodai adminisztrációs feladatok elvégzése

Szakmai háttér

  • Minimum középfokú végzettség (gazdasági felsőfokú végzettség előny)
  • Legalább néhány év értékesítést támogató munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP ismeret előnyt jelent)
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Megbízható, precíz, alapos és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete

További tudnivalók rólunk

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• Mert tagja lehet egy jó hangulatú, rendkívül felkészült szakemberekből álló csapatnak
• Mert kihívást jelentő feladatokat kínálunk
• Mert vonzó és versenyképes juttatási csomagot kínálunk

Kapcsolódó állások