Értékesítés támogató mérnök (Motorok és Hajtások)

Alapadatok

Helyszín
Budapest, Budapest, Magyarország
Munka típusa
Teljes munkaidő
Szerződés
Állandó
Értékesítés
Kezdő (< 2 év munkatapasztalat)

Juttatások

  • Rugalmas munkavégzési formák
  • Étkezési támogatás
  • Wellbeing program

Csatlakozzon az ABB-hez, és legyen egy olyan csapat tagja, amely elhivatott egy olyan jövőt teremteni, ahol az innovatív digitális technológiák nagyobb hozzáférést tesznek lehetővé a tisztább energiához.

Az ABB Motion üzletág a hajtások és motorok legnagyobb szállítója világszerte. Ügyfeleinknek villamos motorokat, generátorokat, frekvenciaváltókat, hajtásokat és service szolgáltatásokat nyújtunk. Automatizálási alkalmazások széles körét szolgáljuk ki a szállítás, az infrastruktúra, továbbá a gyártási és a feldolgozó iparágak területén.

Feladatok

  • Ajánlatok kiadása az értékesítők instrukciói alapján
  • Teljesköltség (fullcost) kalkulációk elkészítése
  • Common Quotation Platform (CQP) és Order Management System (OMS) superuser-i feladatok ellátása
  • SFDC superuser-i feladatok ellátása (Business Area szinten)
  • Kapcsolattartás a gyárakkal/disztribúciós központtal
  • Árlisták készítése
  • Alkalmanként rendelések felvitele az SAP-ba, számlázás
  • Részvétel tantermi/online tréningeken

Szakmai háttér

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gazdasági affinitás, értékesítést támogató rendszerek megismerése és használata iránti fogékonyság, erős érdeklődés
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiváló szervezőkészség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Magasfokú problémamegoldó és együttműködő készség (megrendelőkkel, beszállítókkal, üzletkötőkkel egyaránt)

További tudnivalók rólunk

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
• Mert tagja lehet egy jó hangulatú, rendkívül felkészült szakemberekből álló csapatnak
• Mert kihívást jelentő feladatokat kínálunk
• Mert vonzó és versenyképes juttatási csomagot kínálunk

Kapcsolódó állások