Kierownik Wydziału Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Łódź, Lodzkie, Polska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Kontrakt
Stała
Produkcja
Kierownik liniowy / Kierownik Projektu

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Dołącz do ABB i pracuj w zespole, którego celem jest tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe umożliwiają lepszy dostęp do czystej energii.

Produkcja w ABB to zarówno montaż niestandardowych robotów przemysłowych, jak i zaawansowana produkcja wyłączników i włączników elektrycznych. Innowacyjne produkty, które produkujemy, napędzają największe statki na świecie, łączą zdalne odnawialne źródła energii z odbiorcami oraz automatyzują złożone procesy przemysłowe.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za operacyjne zarządzanie Wydziałem Produkcji Komponentów Plastikowych w ramach biznesu Elektryfikacji, planowanie i organizację pracy podległego zespołu oraz delegowanie zadań zgodnie z bieżącymi potrzebami. Będziesz wspierać przekształcanie części i surowców w produkty ABB w sposób terminowy i efektywny kosztowo.

Twoje obowiązki

  • • Dążenie do osiągania efektywnych wskaźników produkcyjnych oraz odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego, jakość produktów oraz kontrolę kosztów w podległym obszarze.
  • • Zarządzanie podległym obszarem, personelem i procesami produkcyjnymi.
  • • Kierowanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu.
  • • Opracowywanie programów, projektów, celów i wskaźników w celu doprowadzenia organizacji do najwyższego poziomu wydajności operacyjnej.
  • • Identyfikacja braków w podległym obszarze produkcji, proponowanie działań doskonalących i nadzorowanie wdrażania działań mających na celu poprawę wydajności produkcji, przy jednoczesnej współpracy z zespołami ds. ciągłego doskonalenia .
  • • Wdrażanie standardowej metodologii ABB w zakresie doskonalenia procesów, szkoleń i metod.
  • • Współpraca z lokalnym działem HR oraz innymi działami zakładu celem realizacji wskaźników.
  • • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz doskonalenie środowiska pracy.
  • • Szerzenie wartości ABB w swojej codziennej pracy.

Twoje kompetencje

  • • Magister Inżynier, preferowany kierunek: Technologia Polimerów.
  • • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • • Wysoko rozwinięte kompetencje z zakresu zarządzania zespołem oraz organizacja pracy własnej i podległych pracowników poparte doświadczeniem.
  • • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • • Znajomość obsługi SAP lub innego programu klasy ERP.

Więcej o nas

Oferujemy:

• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
• Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
• Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Bring your very own sense of pride and purpose as you help us drive forward the Fourth Industrial Revolution – creating a sustainable future for our planet, and your career. Join ABB and harness the power of our diverse global network, as you collaborate with and learn from our world-class teams. Above all, challenge yourself every day. Let’s write the future, together.