Program Praktyk Letnich 2019 - Rozpędź swoją karierę z ABB!

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Zadania :

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać działy w codziennej pracy i realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiąganie wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.
W Kłodzku poszukujemy studentów i absolwentów do następujących działów:

- DZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI
- DZIAŁ BHP
- DZIAŁ JAKOŚCI
- DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU
- DZIAŁ PLANOWANIA PRODUKCJI

Więcej szczegółów pod poniższym linkiem:

http://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK107492A2872&LanguageCode=pl& DocumentPartId=&Action=Launch

Wymagania:

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, preferowane wykształcenie: elektryka, elektrotechnika, elektronika, informatyka, mechanika, automatyka i robotyka, ale także logistyka oraz zarządzanie, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością; swobodnie porozumiewających się w języku angielskim. Zależy nam na osobach, które dążą do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej, dla których nie są obce takie słowa jak: wyzwanie, jakość, współpraca, zmiana.

Informacje dodatkowe

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem funkcji "Aplikuj teraz".

Prosimy o umieszczenie w CV preferowanego działu.

Praktyki rozpoczynają się w lipcu oraz trwają 3 miesiące.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporzadzenie o ochronie danych)”.
„Wyrazam równiez zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja:
Klodzko, Generic, Polska
Rodzaj umowy :
Staż
Jednostka Biznesowa :
Industrial Solutions
Data zamieszczenia :
2019-05-16
Stanowisko pracy:
Produkcja
ID publikacji:
PL68655499_E2

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest liderem nowatorskich technologii z wszechstronną ofertą dla branż cyfrowych. Obecnie, mając za sobą ponad 130 lat tworzenia innowacji, firma jest czołowym graczem w branżach cyfrowych. Swoją działalność prowadzi w ramach czterech globalnych biznesów – Electrification, Industrial Automation, Motion oraz Robotics & Discrete Automation – wspieranych przez wspólną platformę cyfrową ABB Ability™. Wiodący na rynku biznes ABB Power Grids zostanie w 2020 roku sprzedany firmie Hitachi. ABB działa w ponad 100 krajach świata i zatrudnia około 147 000 pracowników. www.abb.pl

Znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany tym stanowiskiem? Wyślij mu bezpośrednio tę ofertę pracy i zachęcaj ludzi, aby wraz z nami tworzyli lepszy świat.