Starszy Inżynier Serwisu

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Wrocław, Dolnoslaskie, Polska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Kontrakt
Stała
Serwis i utrzymanie ruchu
Ekspert (> 5 lat)

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Serwis obejmuje od szybkiego reagowania i poprawy wydajności do zarządzania skutecznością działania i cyklem życia, i jest to jeden z naszych obszarów charakteryzujących się najszybszym tempem rozwoju. Będziesz zapewniać portfolio usług serwisowych w zakresie instrumentów pomiarowych i analitycznych klientom firmy ABB w ramach działu IAMA we Wrocławiu. Twoim przełożonym będzie Service Manager i będziesz również działać jako osoba do kontaktu w sprawach technicznych pomiędzy klientami a rozbudowanymi zespołami firmy ABB.

Twoje obowiązki

  • Udzielanie fizycznego lub zdalnego wsparcia technicznego w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, konserwacji części zamiennych i środków ochrony osobistej, kalibracji, naprawie i uruchamianiu urządzeń pomiarowych i analitycznych u klienta.
  • Współpraca z magazynami i firmami kurierskimi w celu zapewnienia sprawnej obsługi logistycznej.
  • Prowadzenie konsultacji z klientami i udzielanie im porad w zakresie najlepszych rozwiązań serwisowych zgodnie ze standardowymi procesami, procedurami oraz wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie solidnych relacji z klientami, rozumienie ich potrzeb i zapewnianie specjalistycznego wsparcia oraz rozwiązań.
  • Koordynowanie i realizacja specjalistycznych projektów poprzez planowanie, osiąganie najważniejszych etapów i regularne kontrole.
  • Określanie możliwości tworzenia nowych aplikacji, urządzeń i metod serwisowych.
  • Wsparcie techniczne bezpośrednio w zakładzie klienta - praca związana z wyjazdami serwisowymi w granicach Polski oraz średnio raz w miesiącu poza granice kraju.
  • Kierowanie się najważniejszymi wartościami bezpieczeństwa i uczciwości, jakie wyznaje firma ABB, co oznacza branie odpowiedzialności za własne działania i jednoczesne troszczenie się o swoich współpracowników oraz o firmę.

Twoje kompetencje

  • Dyplom ukończenia minimum szkoły średniej.
  • Ponad 3 lata doświadczenia w pracy w serwisie.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Podstawowa wiedza na temat przemysłu chemicznego.
  • Aktualne uprawnienia SEP E do 1 kv oraz pracy na wysokości powyżej 3m obowiązujące w Polsce.
  • Sprawdzona umiejętność określania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Wykazane doświadczenie w zakresie obsługi klienta wraz ze zdolnością do rozumienia i szeregowania potrzeb klientów pod względem ważności.
  • Stanowcze zobowiązanie do przestrzegania praktyk bezpiecznej pracy oraz postępowania zgodnie ze wszystkimi odpowiednimi wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy.
  • Wysoki poziom motywacji wewnętrznej, ciekawości i pragnienia poznawania nowych technologii.
  • Podejście oparte na współpracy i dostarczaniu rozwiązań oraz bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji.

Więcej o nas

Wnieś swoje własne poczucie dumy i celu, pomagając nam rozwijać Czwartą Rewolucję Przemysłową – tworząc zrównoważoną przyszłość naszej planety i Twojej kariery. Dołącz do ABB i wykorzystaj siłę naszej zróżnicowanej globalnej sieci, współpracując i ucząc się od naszych światowej klasy zespołów. Przede wszystkim stawiaj sobie wyzwanie każdego dnia. Napiszmy przyszłość razem.

Oferujemy:
• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
• Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
• Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.