Inżynier Serwisu

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Bielsko-Biata, Generic, Polska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Kontrakt
Stała
Serwis i utrzymanie ruchu
Specjalista (> 2 lata)

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

W związku z rosnącymi potrzebami klientów dotyczącej profesjonalnej obsługi serwisowej produktów ABB, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Serwisu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizacje usług serwisowych w obszarze niskich napięć szczególnie w zakresie produktów z zakresu prądu stałego. Lokalizacja Bielsko-Biała.

Twoje obowiązki

  • Wykonywanie prac obiektowych, m.in.: instalacja, uruchomienia, rozruchy, nadzory, itp;
  • Interwencje serwisowe u klientów;
  • Opracowywanie materiałów technicznych do szkoleń serwisowych;
  • Przygotowywanie raportów dla wykonanych usług;
  • Przeprowadzenie szkoleń serwisowych;
  • Realizacja i zarządzanie projektami, przygotowywanie dokumentacji technicznej, zestawień materiałowych;
  • Wsparcie sprzedaży poprzez przygotowywanie koncepcji techniczno-cenowych usług serwisowych, wizje lokalne, uzgodnienia techniczne, wyceny.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe inżynierskie na kierunku automatyk/elektryk/elektronik;
  • Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość inteligentnych rozwiązań stosowanych w rozdzielnicach niskiego napięcia: przekaźniki zabezpieczeniowe np. CZAT, DCPro, REF, Simocode, UMC; sterowniki PLC np. S-1200, AC500;
  • Znajomość podstawowych protokołów komunikacyjnych;
  • Uprawnienia SEP;
  • Znajomość programów Microsoft Office: Excel, Word;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Komunikatywność, kreatywność i otwartość na trudne wyzwania;
  • Dyspozycyjność - wyjazdy serwisowe obejmujące głównie instalacje zagraniczne w różnych częściach świata;
  • Chęć do samokształcenia;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość programów ePlan P8, Microsoft OneNote, Sharepoint oraz doświadczenie w pracy w systemie SAP

Więcej o nas

Wnieś swoje własne poczucie dumy i celu, pomagając nam rozwijać Czwartą Rewolucję Przemysłową – tworząc zrównoważoną przyszłość naszej planety i Twojej kariery. Dołącz do ABB i wykorzystaj siłę naszej zróżnicowanej globalnej sieci, współpracując i ucząc się od naszych światowej klasy zespołów. Przede wszystkim stawiaj sobie wyzwanie każdego dnia. Napiszmy przyszłość razem.

Oferujemy:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym i wesołym zespole,
- Możliwość poszerzenie swoich umiejętności i wiedzy
- Możliwości rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.