Koordynator ds. Kluczowych Klientów

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Aleksandrów Łódzki, Lodzkie, Polska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Kontrakt
Stała
Sprzedaż
Specjalista (> 2 lata)

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Kluczowych Klientów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z Klientami w zakresie sprzedaży produktów ABB, linii biznesowej Motion (Układy Napędowe i Silniki Elektryczne). Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Twoje obowiązki

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów;
  • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych;
  • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych;
  • Wybór rozwiązania technicznego we współpracy z Działem Technicznym;
  • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;
  • Śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktu;
  • Prowadzenie prezentacji produktowych;
  • Udział w inicjatywach globalnych i lokalnych pod kątem sprzedażowym;
  • Koordynowanie współpracy jednostek sprzedażowych z jednostkami produkcyjnymi

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Ogólna znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;
  • Preferowane doświadczenie z pracy z Klientem Przemysłowym i Producentami Maszyn;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Analityczność, otwartość, łatwość uczenia się;
  • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Więcej o nas

Wnieś swoje własne poczucie dumy i celu, pomagając nam rozwijać Czwartą Rewolucję Przemysłową – tworząc zrównoważoną przyszłość naszej planety i Twojej kariery. Dołącz do ABB i wykorzystaj siłę naszej zróżnicowanej globalnej sieci, współpracując i ucząc się od naszych światowej klasy zespołów. Przede wszystkim stawiaj sobie wyzwanie każdego dnia. Napiszmy przyszłość razem.

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
- Pakiet benefitów pozapłacowych.
- Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.