Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży – Systemy Analityki

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Wrocław, Dolnoslaskie, Polska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Kontrakt
Stała
Sprzedaż
Specjalista (> 2 lata)

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Dołącz do ABB i pracuj w zespole, którego celem jest tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe zapewniają większy dostęp do czystej energii.
Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży do naszego działu systemów analitycznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż systemów analitycznych w regionie Europy i będzie pracować w biurze we Wrocławiu (95% pracy biurowej, z siedzibą we Wrocławiu).

Twoje obowiązki

  • Sprzedaż systemów analityki (systemy monitorowania emisji [CEMS] oraz systemy analityczne procesów w dziedzinie analizy gazów i płynów) dla Klientów.
  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych - z uwzględnieniem cen, rozwiązań oraz wykonania.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.
  • Przygotowywanie planów sprzedaży za pomocą narzędzi firmowych oraz monitorowanie ich statusów.
  • Zapewnienie skutecznych działań marketingowych dla Klientów.
  • Identyfikowanie i napędzanie rozwoju nowych możliwości rynkowych.
  • Zarządzanie procedurami administracyjnymi w procesach sprzedażowych.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii (najlepiej automatyka i robotyka, inżynieria mechaniczna, inżynieria procesowa lub inżynieria chemiczna).
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w przygotowywaniu ofert technicznych z zakresu automatyki lub doświadczenie jako konstruktor w zakresie automatyki (najlepiej analityka procesów i/lub integracja systemów i/lub produkty oprzyrządowania).
  • Minimum pięć lat doświadczenia w sprzedaży w zakresie analizy procesów i/lub integracji systemów i/lub produktów oprzyrządowania.
  • Umiejętność analizy specyfikacji technicznych, dyskusji z Klientem na poziomie technicznym oraz przygotowania odpowiedniego rozwiązania technicznego.
  • Solidne zrozumienie produktów, rozwiązań i aplikacji analitycznych:
  • - Systemy ciągłych pomiarów gazowych.
  • - Procesowe chromatografy gazowe.
  • - Analizatory laserowe.
  • - Ciągłe pomiary parametrów wody.
  • - Spektometry FT-IR i FT-NIR.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i w piśmie).
  • Zorganizowanie, umiejętność pracy pod presją czasu z własnymi celami biznesowymi.

Więcej o nas

Wnieś swoje własne poczucie dumy i celu, pomagając nam rozwijać Czwartą Rewolucję Przemysłową – tworząc zrównoważoną przyszłość naszej planety i Twojej kariery. Dołącz do ABB i wykorzystaj siłę naszej zróżnicowanej globalnej sieci, współpracując i ucząc się od naszych światowej klasy zespołów. Przede wszystkim stawiaj sobie wyzwanie każdego dnia. Napiszmy przyszłość razem.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Pakiet benefitów pozapłacowych.
• Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.