Export Sales Manager

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Warsaw, Mazowieckie, Polska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Kontrakt
Stała
Sprzedaż
Ekspert (> 5 lat)

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

ABB Robotics & Discrete Automation jest pionierem w dziedzinie robotyki, automatyzacji maszyn i usług cyfrowych, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla różnych branż, od motoryzacji po elektronikę i logistykę. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców robotyki i automatyzacji maszyn, wysłaliśmy ponad 400 000 rozwiązań robotów. Pomagamy naszym klientom każdej wielkości zwiększyć produktywność, elastyczność i prostotę oraz poprawić jakość produktów. Wspieramy ich przejście do połączonej i współpracującej fabryki przyszłości. ABB Robotics & Discrete Automation zatrudnia ponad 10 000 osób w ponad 100 lokalizacjach w ponad 53 krajach. www.abb.com/robotics

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów i systemów robotyki klientom z sektora FMCG, farmaceutycznego, kosmetycznego i zdrowotnego w Europie.

Twoje obowiązki

  • Sprzedaż gotowych maszyn pakujących, paletyzujących i sortujących opartych o produkty robotyki klientom sektora FMCG, farmaceutycznego, kosmetycznego i Health Care na terenie Europy.
  • Sprzedaż kompletnych linii pakujących, paletyzujących i sortujących opartych o produkty robotyki współpracujące z maszynami typu: przenośniki, Flow Wrapper, maszynami pakującymi, owijarkami folii etc.
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych przedstawiających poszczególne etapy wdrożenia ustalonych działań.
  • Pomoc w organizacji i prowadzeniu konferencji oraz akcji marketingowych promujących zrobotyzowane linie Pick & Place, pakujące oraz paletyzujące na terenie Europy.
  • Pomoc w definiowaniu budżetu i strategii sprzedaży na terenie Europy.
  • Realizacja wdrożonych planów sprzedażowych, oraz akcji marketingowych.
  • Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na terenie Europy oraz pomoc w rozwoju kanału sprzedaży pośredniej do integratorów systemów Pick & Place, pakujących, paletyzujących na terenie Europy.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i współudział w przygotowaniu rozwiązań technicznych.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, budowa maszyn, elektronika).
  • Doświadczenie z zakresu sprzedaży robotów przemysłowych i / lub zagadnień technicznych związanych z robotyzacją procesów będzie dodatkowym atutem.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji w sektorze żywności i napojów i/lub farmaceutycznym / kosmetycznym/ Health Care / w szczególności w sprzedaży maszyn, gotowych linii oraz urządzeń takich jak: maszyny paletyzujące, pakujące, maszyny typu flow pack, owijarki itp.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku – warunek konieczny.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Łatwość w uczeniu się i poznawaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych.
  • Umiejętności budowania dobrych relacji biznesowych.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Europy.
  • Prawo jazdy kat B.

Więcej o nas

Czekamy na Twoją aplikację! Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Oferujemy:
• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
• Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
• Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.