Specjalista ds.Zarządzania Projektami

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Aleksandrow Lodzki, Lodzkie, Polska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Kontrakt
Stała
Zarządzanie produktem
Początkujący pracownik (< 2 lata)

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Jako Specjalista ds. Zarządzania Projektami będziesz raportował do Kierownika Rozwoju Biznesu w branży produkcyjnej dla biznesu systemów napędowych z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim.

Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie i realizację projektów średniej wielkości i zapewnienie, że wszystkie powiązane działania są wykonywane zgodnie z polityką ABB, umowami, normami jakości, wymogami bezpieczeństwa, bezpieczeństwa i środowiska, celami finansowymi, a także zobowiązaniami wynikającymi z harmonogramu projektu.

Twoje obowiązki

  • Zarządzanie kilkoma projektami z obszaru wdrażania i rozwoju produktu.
  • Koordynowanie działań zespołu projektowego, definiowanie głównych wytycznych, przydzielanie zadań projektu oraz motywowanie i monitorowanie zasobów wewnętrznych do realizacji projektu
  • Tworzenie uzasadnienia biznesowego projektu ( business case).
  • Działanie jako kluczowy kontakt dla klienta i punkt eskalacji dla kwestii projektowych, budowanie i utrzymywanie silnych relacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami oraz skuteczne komunikowanie się ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.
  • Zarządzania harmonogramem projektów, monitorowanie i kontrolowanie statusu ich realizacji, raportowanie obecnego stanu realizacji projektu i jego wpływu na biznes.
  • Poszukiwanie optymalizacji i nastawienie na ciągłe doskonalenie.
  • Analizowanie i dzielenie się zdobytymi doświadczeniami oraz zapewnienie formalnej akceptacji projektu w postaci potwierdzenia zrealizowania umowy przez klienta.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia działania zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej, międzynarodowej firmie
  • Umiejętność prowadzenia projektów w oparciu o metodologię zarządzania projektami.
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami wspierającymi zarządzanie projektami.
  • Doświadczenie w pracy z klientami.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca na swobodna komunikację.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne w tym wywierania wpływu i prowadzenia negocjacji.
  • Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów w celu zapewnienia wysokiej efektywności pracy zespołu projektowego.
  • Mile widziana certyfikacja z zakresu zarządzania projektami.

Więcej o nas

Czekamy na Twoją aplikację! Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Pakiet benefitów pozapłacowych.
• Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.