Asystent/ka w Dziale Zakupów

Podstawowe informacje

Lokalizacja
Aleksandrow Lodzki, Lodzkie, Polska
Rodzaj pracy
Część etatu
Kontrakt
Personel zewnętrzny
Zaopatrzenie i logistyka
Początkujący pracownik (< 2 lata)

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Chcesz dołączyć do międzynarodowej organizacji i zdobyć ciekawe doświadczenie? Interesujesz się logistyką lub zarządzaniem łańcuchem dostaw? Rozpocznij Staż w Dziale Zakupów w Aleksandrowie Łódzkim.

Twoje obowiązki

  • Zakładanie dostawców i aktualizacja danych w programie SAP.
  • Pozyskiwanie deklaracji preferencyjnego pochodzenia.
  • Wdrożenie narzędzia do współpracy z dostawcami.
  • Aktualizowanie cen i warunków współpracy z dostawcami.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do wybranych dostawców.
  • Przygotowywanie prognoz na materiały.
  • Opracowywanie raportów na podstawie danych i kryteriów z systemu SAP.

Twoje kompetencje

  • Studenci/absolwenci kierunku Logistyka lub pokrewne.
  • Dyspozycyjność ok 32h/ tydzień.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Więcej o nas

Czekamy na Twoją aplikację! Aby dowiedzieć się więcej na temat ABB, odwiedź naszą stronę www.abb.com

Oferujemy:
- Współpracę w oparciu o umowę zlecenia z możliwością dopasowania grafiku do zajęć na uczelni.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w gronie ekspertów w międzynarodowej organizacji.
- Konkretne zadania i zakres odpowiedzialności.
- Poznanie programu SAP.
- Bezpłatny transport z centrum Łodzi do Aleksandrowa Łódzkiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.