Global site

ABB's website uses cookies. By staying here you are agreeing to our use of cookies. Learn more

Produkty nízkého napětí pro datová centra

Zvyšujeme bezpečnost, spolehlivost a účinnost dnešních data center

Datová centra potřebují napájení 24/7. Výpadky údajně stojí 1 milion dolarů i více za hodinu, což má dopad na konečný výsledek.

Výrobky a integrované systémy společnosti ABB pro nízké napětí jsou navrženy pro náročné průmyslové aplikace a jsou rozsáhle testovány, aby odolaly nárokům na používání datových center a pomohly zajistit maximální spolehlivost a provoz. Například naše elektrické ovládání a ochranné produkty eliminují riziko velkých nepravých výletů v důsledku nekoordinované ochrany obvodu. A standardizace s řešeními produktů ABB pomůže snížit velikost panelu až o 50% a dobu návrhu a montáže až o 30%.

Jako součást celkového řešení pro datová centra nabízí společnost ABB i nízkonapěťové komponenty, jako jsou vypínače, vypínače a modulární výrobky na DIN lištu. Přepěťová ochrana ABB snižuje nebo eliminuje bezpečnostní incidenty a prodlužuje životnost zařízení až o 20%. Rozváděče nízkého napětí (AB) a řídicí centra motoru (MCC) poskytují bezúdržbovou mechanickou konstrukci s téměř 100% dostupností. Jedinečný design produktů překračuje požadavky na bezpečnostní standardy a dosud je podpořen více než 400 úspěšnými obloukovými zkouškami.

Aplikace

Příbuzná nabídka

  • Kontaktujte nás

    Pošlete prosím svůj dotaz a my vás budeme kontaktovat.

    Kontaktujte nás