Každý čtvrtek hodina s ABB - Připojte se k nám

Podzimní série on-line webinářů

Připravili jsme pro vás nabídku tematických webinářů, kde vám naši produktoví specialisté představí široké portfolio našich přístrojů. Zjistíte, kde všude lze různá zařízení použít i jaké jsou jejich nevídané výhody. Představíme vám programy, konfigurátory i knihovny, které práci usnadní a zrychlí.

Nestihli jste živé vysílání? Koukněte se na záznam

1.10. Řešení od ABB pro spouštění motorů - přehled a hlavní výhody

Zjistíte, jak si můžete zjednodušit a zlevnit projektování, montáž, provoz zařízení a logistické procesy díky stykačům s univerzální cívkou a širokým rozsahem Uc. Ukážeme Vám také nové stykače a motorové spouštěče s push-in pružinovými svorkami, díky nimž výrazně zkrátíte montážní čas a zvýšíte odolnost uchycení vodičů vůči rázům a vibracím. Představíme Vám možnosti významné úspory místa v rozvaděči díky použití kompaktních spouštěčů HF.

8.10. Podpůrné nástroje od ABB

 

Názorně Vám předvedeme, jak Vám může náš konfigurátor přístrojů e-Configure urychlit a usnadnit práci. Seznámíme Vás s prací s koordinačními tabulkami a ukážeme Vám, kde si můžete sami vygenerovat 2D a 3D modely našich přístrojů ve formátu, který Vám vyhovuje.

15.10. DIN Rail řešení

Webinář Vás seznámil s kompletní nabídkou modulárních přístrojů pro osazení nejen do rozvodnic a rozvaděčů. Ukážeme si jejich kvalitu, funkčnost, instalaci a vzájemnou propojitelnost.

22.10. Systém pro měření a monitoring energií CMS

Webinář Vám ukáže jak propojit, nejenom, instalační jistič s internetem. Chcete zjistit, kde Vám vznikají zbytečné náklady na energie? Kde můžete ušetřit? Jak měřit AC i DC proud? Podívejte se na záznam webináře.

5.11. Řešení strojní bezpečnosti

Představíme Vám výhody dynamického signálu v bezpečnostním systému u řídících jednotek Vital a Pluto. Jak funguje sběrnicový systém StatusBus pro rozsáhlé aplikace. K čemu slouží aplikace robotická buňka a její virtuální dvojče.

12.11. Spínací přístroje nízkého napětí

Během webináře si řekneme, jaké jsou správné definice spínacích přístrojů dle ČSN EN 61439, jaké požadavky tato norma uvádí pro správné dimenzování spínacích přístrojů, nebo jak definuje bezpečné odpojení. Řekneme si také rozdíl mezi odpínačem v krytu a bezpečnostním odpínačem v krytu. Zběžně se seznámíme s nabídkou spínacích přístrojů od ABB, kde hledat dokumentaci a jaké nástroje lze použít pro specifikaci odpínačů ABB.

19.11. Konfigurátory výkonových jističů TMAX XT a EMAX 2

Webinář Vás seznámí s poslední edicí konfigurátorů výkonových jističů ABB SACE TMAX XT a EMAX 2. Tyto nástroje (pod MS Excel) Vám významně usnadní práci při navrhování výkonových jističů ABB do Vašich instalací. Konfigurátory Vám zjednodušují nejen volbu jističů, na základě technických parametrů, ale především Vás bezchybně provedou možnostmi výběru příslušenství.

26.11. Řešení pro přepínání mezi dvěma zdroji napájení

Úvodem webináře se seznámíme s tříděním přepínacích zařízení dle ČSN EN 60947-6-1. Dále se zaměříme hlavně na přepínací zařízení třídy PC, ukážeme si několik příkladů použití automatických přepínačů a řekneme si jaké výhody Vám přináší poslední novinka v sortimentu ABB automatický přepínač sítí TruONE®, případně menší varianta přepínač Compact ATS.

3.12. Knihovny symbolů a 2D výkresů pro AutoCAD

V tomto webináři Vás provedeme aktualizovanými knihovnami značek/symbolů a 2D výkresů pro AutoCAD pro vzduchové jističe a odpínače řady EMAX 2.

Záznam webináře

Chcete se dozvědět víc?

Kontaktujte nás

Select region / language