Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Co to jest?

System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ to innowacyjna platforma w chmurze, służąca do monitorowania, optymalizowania i kontrolowania systemów elektrycznych.

Zaawansowana architektura pozwala gromadzić, przetwarzać i przechowywać dane w chmurze. Architektura ta została opracowana wspólnie z firmą Microsoft w celu zwiększenia wydajności i zagwarantowania najwyższego poziomu niezawodności i bezpieczeństwa.

Dostęp do systemu sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ można uzyskać w dowolnym miejscu i czasie za pomocą smartfonu, tabletu lub komputera, co umożliwia użytkownikowi:

  • Monitorowanie
    Odczyt parametrów pracy instalacji, nadzorowanie systemu elektrycznego i alokację kosztów;
  • Optymalizację
    Analizowanie przydatnych informacji, lepsze wykorzystanie posiadanych środków trwałych i podejmowanie właściwych decyzji biznesowych
  • Sterowanie
    Ustawianie alarmów i powiadomień dla kluczowych pracowników oraz realizowanie skutecznej i prostej strategii zdalnego zarządzania systemem energetycznym w celu uzyskania oszczędności

System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ pozwala również monitorować pracę wielu różnych zakładów jednocześnie i porównywać ich wydajność. Możliwe jest także profilowanie treści dostępnych dla użytkowników w zależności od wymaganego przez nich poziomu uprawnień dostępowych.

System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ charakteryzuje się wysokim stopniem skalowalności usług i doskonałą elastycznością, jeśli chodzi o możliwości zastosowania. System jest przeznaczony dla użytkowników końcowych, kierowników zakładów, konsultantów i instalatorów systemów rozdzielczych.

Dowiedz się więcej