Instalatorzy systemów rozdzielczych

Wystarczy 10 minut, by podłączyć rozdzielnicę do chmury

Procedura montażu jest prosta jak pstryknięcie palcami i umożliwia wyposażenie rozdzielnic w dodatkowe funkcjonalności. System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ oparty jest na prostej, zintegrowanej architekturze — instalatorzy systemów rozdzielczych tylko go podłączają, korzystając z technologii „plug and play”.

Doceń dążenie firmy ABB do innowacji, wykorzystaj właściwości użytkowe i funkcje komunikacyjne produktów ABB, aby ulepszyć projekty klientów i podnieść standard świadczonych usług.
Rozwijaj swoją ofertę w łatwy i szybki sposób.

 


Technologia „plug and play”
Bez skomplikowanych wymagań w zakresie sprzętu i połączeń. Bez konieczności przeznaczenia czasu i pieniędzy na wykonanie prac inżynieryjnych. Aby połączyć się z chmurą, wystarczy zainstalować w skrzynce zaciskowej moduł komunikacyjny typu kasetowego — nowy Ekip Com Hub. Kreator systemu dostępny w oprogramowaniu Ekip Connect pozwala skonfigurować całość w kilka minut dzięki automatycznemu skanowaniu urządzeń i konfiguracji.

Minimum wysiłku
Nie ma potrzeby montowania kilku adapterów bądź bram na szynie DIN. Nie są wymagane skomplikowane czynności konfiguracyjne. W porównaniu z rozwiązaniami tego typu system sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ pozwala ograniczyć liczbę niezbędnych składników sprzętowych aż o 60%. Zintegrowana architektura systemu sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ pozwala także skrócić czas potrzebny na wykonanie podłączeń i okablowania, usprawniając integrację urządzeń w systemie.

Nieograniczona wartość
Dzięki prostej, zintegrowanej architekturze możesz oferować klientom skalowalne i zawsze aktualne usługi — koniec z kosztowną i długotrwałą konfiguracją wieloskładnikowych systemów do zarządzania energią i jej monitorowania. Dodatkowo instalatorzy rozdzielnic mogą nadal śledzić wydajność i historię pracy rozdzielnic oraz uzyskiwać bezpośredni dostęp do dokumentacji technicznej urządzeń.

Sprawdź także korzyści dla:

Select region / language