Konsultanci

Wzrost wartości projektów o 15%

Firma ABB oferuje rozwiązania pozwalające sprostać obecnym wyzwaniom i korzystać z najnowszych osiągnięć w branży. System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ pozwala konsultantom, projektantom przygotowującym specyfikację i energetykom rozwijać swoją działalność dzięki połączeniu inteligentnych urządzeń z innowacyjnymi usługami, które mogą oferować klientom.

System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ to innowacyjne rozwiązanie dla konsultantów, pozwalające zoptymalizować pracę systemów elektrycznych i zapewniające ciągły ich rozwój. Obserwuj instalacje i wdrażaj swoje strategie.


Ułatw sobie pracę
Użytkownicy mogą zapomnieć o wysokich kosztach i skomplikowanej konfiguracji wieloskładnikowych systemów do zarządzania środkami trwałymi i energią. System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ udostępnia uproszczoną listę zakupów, nadaje się do wielu różnych zastosowań i można go łatwo wdrożyć, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej. Zapewnienie zgodności ze standardami i uzyskanie certyfikatów wydajności energetycznej i związanych z tym dotacji jeszcze nigdy nie było tak proste.

Oszczędność czasu i pieniędzy na etapie projektowania
System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ jest technologią natywną dla urządzeń ABB, co umożliwia uzyskanie natychmiastowych oszczędności w obszarach sprzętu i architektury. Wyjątkowa skalowalność i elastyczność systemu sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ oznacza bezproblemową integrację ze złożonymi systemami zarządzania i monitorowania. Wykorzystanie systemu sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ do zarządzania rozdziałem mocy pozwala obniżyć początkowy koszt i skrócić czas budowy najlepszych systemów, takich jak BMS, o 15%.

Poprawa bezpieczeństwa, wydajności i efektywności
Zawsze aktualne i innowacyjne usługi pomagają obniżyć koszty na przestrzeni cyklu życia projektu aż o 30%. Profilowanie obciążenia, zarządzanie energią i analiza jakości mocy to tylko wybrane z dostępnych funkcji. System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ to sposób na krótszy czas zwrotu inwestycji dzięki osiąganiu celów w zakresie efektywności i strategiom ciągłego rozwoju.
 

 

Rozwój twojego biznesu
Wyobraź sobie, że na bieżąco otrzymujesz informacje na temat rzeczywistej wydajności pracy systemów, które zaprojektowała twoja firma. Co więcej — że możliwe jest przeprowadzanie analiz i audytów dotyczących wydajności bez konieczności ocen wykonywanych na miejscu. Brzmi zachęcająco? Uzyskuj dostęp do danych w czasie rzeczywistym i trendów historycznych dla jednej lub wielu instalacji. Gromadź dane i porównuj parametry pracy. Określaj skutecznie oczekiwania, aby sprawniej realizować przyszłe projekty. System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ to zintegrowane rozwiązanie dostarczające wszelkich niezbędnych informacji, by pracować efektywniej — zawsze i wszędzie.

Sprawdź także korzyści dla:

Select region / language