Użytkownicy końcowi

Koszty operacyjne niższe nawet o 30%

Zazwyczaj koszty działalności zakładu to 20% wydatków inwestycyjnych i 80% wydatków operacyjnych. System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ pomaga użytkownikom końcowym, takim jak właściciele zakładów i pracownicy, uzyskać szybszy zwrot z inwestycji dzięki ulepszonemu zarządzaniu środkami trwałymi, także w przypadku wielu lokalizacji.

System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ gwarantuje ciągłość pracy instalacji, obniżając jednocześnie koszty utrzymania i energii, co stanowi nieocenione wsparcie pracy zakładu. Koniec z inwestowaniem w skomplikowane systemy do projektowania i uruchamiania instalacji.

Chwal się osiągnięciami w zakresie zrównoważonego rozwoju i wydajności energetycznej — poinformuj o nich interesariuszy. Dowiedz się, jakimi środkami trwałymi dysponujesz. Działaj bardziej świadomie.


Zwiększ wartość swojego zakładu

Zwiększ wartość swojego zakładu na rynku najmu lub kupna, podnosząc jego ocenę. Bez problemu uzyskuj certyfikaty wydajności energetycznej i sprawności, wykorzystując gromadzone automatycznie dane dotyczące systemu elektrycznego — bez drogich audytów i ocen przeprowadzanych na miejscu w zakładzie.

Postaw na inteligentne rozwiązania, dbaj o środowisko

Ograniczenie zużycia energii w okresach szczytu i zwiększanie zapotrzebowania na własne życzenie pozwalają uzyskać znaczące oszczędności. System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ oznacza realne oszczędności przy minimum wysiłku. Kontrola nad przepływem mocy w systemie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Inteligentniejsze wykorzystanie energii dzięki kilku kliknięciom.

Koniec z brakiem wydajności

System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ gwarantuje dostęp do pełnej wiedzy dotyczącej systemu elektrycznego, pozwalając monitorować odbiorniki elektryczne, rozdzielać koszty i identyfikować obszary wymagające poprawy. Likwiduj obszary braku wydajności, aby zaoszczędzić do 10% kosztów energii.

Gdy mniej znaczy więcej

System sterowania rozdziałem energii elektrycznej ABB Ability™ udostępnia tobie i twoim partnerom niezwykle użyteczne narzędzia, ułatwia wymianę informacji i przyczynia się do zwiększenia wydajności codziennej pracy, ograniczając ryzyko przestojów i kosztów konserwacji o 30%.

Sprawdź także korzyści dla:

Select region / language