Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Instalacje premium

Inteligentne rozwiązania dla budynków

W ramach instalacji premium oferujemy kompletną automatyzację domu z zastosowaniem produktów ABB i-bus® KNX w celu zapewnienia pełnej kontroli nad funkcjami takimi jak oświetlenie, klimat, bezpieczeństwo itp.

Szukasz wsparcia lub informacji sprzedażowej?

Idealny klimat przez cały czas

Przyjemny klimat jest ważny? Wentylacja, ogrzewanie, chłodzenie: dzięki KNX Twoi klienci mogą ustawić dokładnie takie warunki klimatyczne, jakie lubią, pamiętając o ekonomii i oszczędności energii. Mogą oni wykonywać te regulacje ręcznie na miejscu, za pomocą programatora czasowego albo zdalnie za pomocą smartfona.

I wiele, wiele więcej

Oferta produktów ABB i-bus® KNX obejmuje elementy do całego spektrum zastosowań spotykanych w nowoczesnych budynkach, począwszy od sterowania oświetleniem i żaluzjami, po ogrzewanie, wentylację, bezpieczeństwo, zarządzanie energią i wiele, wiele więcej.

Atmosfera na żądanie

Oświetlenie nie sprowadza się tylko do jego włączania i wyłączania za pomocą przełącznika. Dzięki inteligentnym technologiom stosowanym w nowoczesnych budynkach światło może stanowić element projektu wnętrza i służyć tworzeniu nastrojów. Firma ABB oferuje jedyną w swoim rodzaju elastyczność w zarządzaniu światłem dzięki swoim zintegrowanym narzędziom do inteligentnego sterowania budynkami KNX.

Nasza oferta