Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Razem lepiej


Partner w zakresie produkcji rozdzielnic System pro E. Potężny sojusz.

better together

 

Razem lepiej. Z Tobą! 
Dołącz do nas jako partner Systemu pro E ABB


ABB jest szanowaną w branży marką o ugruntowanej renomie w zakresie innowacji technicznych oraz produktów wysokiej jakości, słynącą również z solidności. 


Przystąpienie do grona partnerów Systemu pro E firmy ABB jest potwierdzeniem twoich możliwości w dziedzinie produkcji rozdzielnic, popartym naszą oceną i wynikiem przeprowadzonego audytu. Zapraszamy twoją firmę — partnera ABB w zakresie produkcji rozdzielnic — do czerpania z naszego potencjału w celu rozwijania wspólnego biznesu oraz zagwarantowania wysokiego poziomu realizacji, bezpieczeństwa i solidności, którego oczekują nasi klienci.

Rozwijaj swoją firmę z ABB jako oficjalnym partnerem

ABB poszukuje silnych i niezawodnych partnerów, którzy są zainteresowani rozwojem swojej firmy we współpracy z ABB.

Nasza globalna oferta dla producentów rozdzielnic


Produkty - 
firma ABB oferuje pełen asortyment niskonapięciowych rozwiązań w zakresie łączenia, ochrony, sterowania i pomiarów do szerokiego zakresu instalacji elektrycznych, obudów, rozdzielnic, elektroniki i urządzeń elektromechanicznych.

Szkolenia - dostosowane do potrzeb producentów rozdzielnic. Firma ABB oferuje programy szkoleniowe w zakresie produktów w formie zajęć stacjonarnych, praktycznych lub e-learningu. Wszyscy partnerzy przechodzą szkolenie w zakresie stosowania normy IEC 61439, dzięki czemu zawsze są na bieżąco i wyprzedzają konkurencję.

Oprogramowanie - wybór odpowiednich produktów niskonapięciowych do złożonych instalacji może być niezwykle czasochłonny. Firma ABB oferuje szeroki wachlarz oprogramowania i aplikacji mobilnych, aby w prosty, lecz skuteczny sposób pomóc ci wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz.

Rozwiązania - masz projekt? ABB ma rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy chodzi o kluczowe rozwiązanie dotyczące zasilania centrum danych, lotniska, szpitala czy też o dystrybucję i kontrolę energii elektrycznej w budynkach lub obiektach przemysłowych.

Wsparcie - jako partner w zakresie produkcji rozdzielnic firma ABB udziela wsparcia tam, gdzie to konieczne. Osobiście, przez Internet, a w razie potrzeby także na miejscu. ABB udzieli wsparcia twojej firmie i wraz z tobą będzie rozwijać rynek.

Zaczynamy


Jako partner ABB w zakresie produkcji rozdzielnic twoja firma jest częścią łańcucha dostaw. Naszym celem zapewnienie produktów, narzędzi, wsparcia i szkoleń, których potrzebujesz do rozwoju i nieustannej poprawy wyników oraz do zapewnienia odpowiedniego poziomu obsługi naszych wspólnych klientów.

Korzyści dla partnerów Systemu pro E:
- Dostęp do pełnej oferty produktów niskonapięciowych firmy ABB — jednej z największych, jeśli nie największej na rynku

- Dostęp do zatwierdzania weryfikacji projektów ABB zgodnie z normą IEC 61439

- Szkolenia w zakresie norm, produktów, narzędzi i rozwiązań, pomagające w rozszerzaniu i pogłębianiu kompetencji firmy

- Korzyści z działań marketingowych firmy ABB dotyczących niskonapięciowych systemów dystrybucji energii dla odbiorców przemysłowych i komercyjnych, sprzyjających rozwojowi powiązań biznesowych

- Możliwość wpływania na przyszłe procesy, mechanizmy wsparcia, usługi, narzędzia i produkty

- Zaangażowanie menedżerów firmy ABB odpowiedzialnych za kanał producentów rozdzielnic w działania ukierunkowane na nieustanny wspólny rozwój oraz spełnianie obecnych i przyszłych oczekiwań klientów i partnerów, a nawet wykraczanie poza nie