Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Produkty niskiego napięcia dla centrów przetwarzania danych

Większe bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność zgodne z potrzebami współczesnych centrów przetwarzania danych

Centra przetwarzania danych muszą być zasilane przez całą dobę. Przerwy w dostawie prądu to koszty rzędu 1 miliona dolarów na godzinę, które wpływają na wyniki finansowe przedsiębiorstw.

Produkty niskiego napięcia i zintegrowane systemy ABB są projektowane pod kątem zastosowań przemysłowych o dużych obciążeniach i są kompleksowo badane w odniesieniu do prac realizowanych w centrach przetwarzania danych, pomagając w zapewnieniu ich maksymalnej niezawodności i ograniczeniu przerw w działaniu. Nasze produkty elektryczne do sterowania i zabezpieczania wykluczają na przykład ryzyko błędnych i mających poważne konsekwencje samoczynnych wyłączeń spowodowanych brakiem koordynacji zabezpieczeń obwodowych. Standaryzacja z innymi rozwiązaniami produktowymi ABB pomaga ograniczyć wielkość szafek nawet o 50%, a czas projektowania i montażu o 30%.

W ramach całego rozwiązania opracowanego dla centrów danych ABB oferuje również produkty niskiego napięcia, takie jak wyłączniki, rozłączniki i produkty modułowe do montażu na szynie DIN. Przekaźniki przeciwprzepięciowe ABB ograniczają lub eliminują występowanie zdarzeń związanych z bezpieczeństwem i wydłużają żywotność sprzętu nawet o 20%. Rozdzielnice niskiego napięcia (nn) i centra sterowania silnikami (MCC) firmy ABB to produkty mechaniczne niewymagające konserwacji, o niemal 100% gotowości operacyjnej. Ich wyjątkowa konstrukcja wykracza poza wymagania w zakresie norm bezpieczeństwa i opiera się na ponad 400 udanych badaniach z wykorzystaniem łuku elektrycznego, jakie do tej pory przeprowadzono.

Polecane

Zastosowania

Oferta powiązana