Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Energia słoneczna

Nieograniczona, bezpieczna energia bez szkodliwych emisji

Firma ABB oferuje najbogatsze portfolio produktów, systemów i rozwiązań fotowoltaicznych, które pozwalają na generowanie, przesyłanie i dystrybucję energii słonecznej w instalacjach podłączonych (on-grid) i niepodłączonych do sieci energetycznej (off-grid). 

Asortyment produktów ABB obejmuje wyłączniki, rozłączniki, odłączniki bezpiecznikowe, bezpieczniki, wyłączniki różnicowoprądowe, przekaźniki sieciowe, urządzenia pomiarowe, ograniczniki przepięć, czujniki napięcia i prądu, styczniki do przełączania zdalnego, szafki i puszki instalacyjne oraz obudowy do zastosowań wewnętrznych i zaprojektowane specjalnie pod kątem takich zastosowań.

ABB oferuje również szereg rozwiązań typu plug-and-play, tj. gotowe skrzynki łączeniowe z przewodami i certyfikatami, spełniające wymagania obowiązujące w różnych miejscach: począwszy od instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, a skończywszy na dużych instalacjach fotowoltaicznych.

Ważne tematy

Zastosowania

Twój biznes

Nasza oferta

Aplikacje DC

Oferta uzupełniająca