Global site

Strona ABB używa ciasteczek (cookies). Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z naszą polityką. Więcej

Wiatr

Energia wiatrowa — bezpieczeństwo i niezawodność

Turbiny wiatrowe mogą osiągać olbrzymie rozmiary, jednak to mniejsze komponenty, takie jak produkty sterujące i ochronne firmy ABB, zapewniają działanie elektrycznych układów napędowych, systemów zmiany ustawień gondoli i łopat, jak również innych obwodów pomocniczych.

Firma ABB ma jeden z najszerszych asortymentów produktów zapewniających bezawaryjną i bezpieczną pracę turbin: od wyłączników i styczników do elektrycznych układów przeniesienia napędu, po przełączniki i ograniczniki przepięć do układu sterowania turbiną. Wybierając produkty ABB, można obniżyć koszty i uprościć proces montażu. Na przykład rozrusznik silnika firmy ABB pozwala zaoszczędzić do 45% czasu w porównaniu z tradycyjnymi systemami. Produkty zabezpieczające i sterujące firmy ABB są dopuszczone do stosowania na całym świecie. Dzięki temu producenci turbin wiatrowych lub podsystemów mogą ujednolicać projekty, przez co ponoszą mniejsze koszty.

Ważne tematy

Zastosowania

Dokumentacja

Oferta uzupełniająca